VALORANT 4.05 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.05 Yama Notları

VALORANT 4.05 Yama Notlarını paylaşıldı. 4.05 Yaması ile birlikte Brimstone oyun içi dengelemesi sağlandı. Ayrıca nişangahlarınızı içe aktarma seçeneği ile harita sıraları güncellemeleri de yapıldı. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Ajan Güncellemeleri

BRIMSTONE


Brimstone'un çok kuvvetli olduğunu, son güncelleme ile beraber oyuncular söylemeye başlamıştı. Brimstone'un en yeni Kuvvet İşareti güncellemesinden faydalanmak için geliştirilen yeni stratejiler ise oldukça heyecan verici oluyordu. Fakat Brimstone, iki tane Kuvvet İşareti yüküne sahip olunca yeteneği doğru zamanda kullanmanın öneminin biraz kaybolduğu geliştiriciler tarafından fark edildi. Bu duruma müdahale etmek için Brimstone'un patlamalarla muhteşem işler başaran yenilenmiş kimliği de korunmaya çalışıldı.

Kuvvet İşareti

Yük sayısı azaldı: 2 >>> 1

Bedeli arttı: 100 >>> 200

Oyun Sistemleri Güncellemeleri

Otomatik üretilen kodları kullanarak nişangâh ayarlarını içe ve dışa aktarma özelliği geldi. Kullandığınız nişangâh ayarlarını dışa aktarıp paylaşmak için Ayarlar menüsünde Nişangâh sekmesini açın ve Nişangah Profili'nin yanındaki yukarı ok işareti şeklindeki simgeye tıklayın. Kasenin içinde duran ve yukarı bakan ok gibi görünüyor. Otomatik üretilen kodunuz panoya kopyalanacak. Nişangah ayarlarını içe aktarmak için Ayarlar menüsünde Nişangâh sekmesini açın ve Nişangah Profili'nin yanındaki aşağı ok işareti şeklindeki simgeye tıklayın. Boş alana kodu yazdıktan veya yapıştırdıktan sonra İçe Aktar düğmesine tıklayın. Ayarlar menüsünün üstündeki nişangah ön izlemesi içe aktardığınız ayarlara göre değişmiş olmalı. Ayrıca ayar profiline farklı bir isim vermeyi unutmayın.

"En Güçlü Silahı Önceliklendir" ayarı yenilendi.

Otomatik Kuşanma Önceliklendirmesi: En Son | En Güçlü olarak yeniden adlandırıldı.

Silah benzeri yeteneklerin önceliklendirme sırası güncellendi (önceki önceliklendirme: Birincil > İkincil > Yakın Dövüş)

Yeni önceliklendirme: (Ulti ve Birincil) > (İkincil ve Chamber Tabancası) > Yakın Dövüş

Önceliklendirme beraberliklerinde en son kuşanılan silah seçiliyor.

VALORANT 4.05 Yama Notları'nı sizinle paylaştık. Küçük bir güncelleme ile beraber bizi karşılayan VALORANT ekibinin, bundan sonraki gelecek güncellemelerine dair detayları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın. Bu arada, indirimli fiyatlarla VP satın alarak Takımın Ası Koleksiyonu almak için aşağıdaki görsele tıklamayı unutmayın.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?