VALORANT 4.08 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.08 Yama Notları

Riot Games’in en çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için 4.08 Yama Notları paylaşıldı. Yama Notları ile beraber Jett nerflendi. Jett main oyuncular için üzücü bir güncelleme böylelikle oyuna eklenmiş oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

Jett Güncellemesi

Yeni gelen yama notları ile beraber Jett severleri üzen bir güncelleme de oyuna eklendi. Rüzgar gibi yeteneği artık süreli olarak kullanıyor. Yetenek tuşuna basıldıktan sonraki kısa bir gecikmenin ardından Jett yeteneğini etkinleştiriyor ve 12 saniye süren zaman aralığında tuşa tekrar basıldığında anında atılabiliyor. Jett atıldığında veya zaman aralığı sona erdiğinde Rüzgâr Gibi yükü kayboluyor fakat ajan iki kere skor aldığında bu yükü tekrar dolduruyor.

Bu güncellemeyle, Jett'in yetenek kullanmadan önce durup düşünmesini ve sonrasında belli bir süreliğine sahip olduğu atılma gücüyle kendine has çılgın performanslar sergilemesini sağlayarak ajanı temel oyun döngüsü sınırlarının içine geri çekilmesi amaçlanıyor. Bu sayede diğer oyuncuların Jett'in kasten hamle yaptığını görebileceği ve anlayabileceği net işaretler oluşacak. Jett'in yeni atılma yeteneği oyuncuların kendini biraz ayarlamasını gerektirecek fakat oyunun sağlığını pekiştirirken Jett'in kimliğinden taviz vermemek için en iyi çözümün bu olduğu geliştiriciler tarafından düşünülüyor. Neden böyle bir nerf geldi dediğinizi duyar gibiyiz. VALORANT tarafından yapılan açıklama ise “Jett’in bu oyun tarzına hiçbir ajanın karşı koyması mümkün değildi.” şeklinde oldu.

VALORANT 4.08 Yama Notları’nda sadece Jett nerflemesi vardı. Oyun içerisinde küçük fixlemeler de yapıldı. 4.Bölüm 2.Kısım için gelen son güncelleme olan 4.08 yamasına dair paylaşılan bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni Türk Ajan Fade ve yeni kısım 28 Nisan tarihinde oyunda olacak. O zamana kadar tüm hazırlıkları tamamlamak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online’da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, VP alarak heyecana ortak olun!



Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?