VALORANT 4.10 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.10 Yama Notları

VALORANT 4.10 Yama Notları bugün itibariyle oyuna eklendi. Güncelleme ile beraber oyunda küçük düzenlemeler yapıldı. Ayrıca Riot Games tarafından VALORANT yeni harita ile ilgili küçük detaylar da paylaşılmaya devam ediliyor. Tüm detayların haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Güncelleme

4.10 güncellemesi ile beraber ajanlar ile ilgili ufak güncellemeler ve bugfixler yapıldı. Şimdi bunlara göz atalım:

- Neon'daki bir bug düzeltildi. Neon hızlı koşmasını kullanırken, diğer yeteneklerini kullandığınız zaman E yeteneği deaktif oluyordu. Bu sorun artık ortadan kaldırıldı. 

- Killjoy'un tareti ve alarmbotu gibi yerleştirilebilir yetenekleri kırıldığı zaman, takım arkadaşlarınızın hepsinin duyabileceği "Yok edildi (Destroyed)" repliği artık oyunda olacak. Bu yok edildiği bilgilendirme repliği diğer kırılabilir yetenekler için de geçerlidir. Chamber (Trap ve TP), Cypher (Tuzak ve Kamera), Yoru (TP) gibi yetenekler düşman tarafından kırılırsa, takım arkadaşlarınız bilgilendirilecekler.

- Omen dış görünüşü değiştirildi. Yenilenmiş Omen görüntüsü için oyuna göz atmanızı tavsiye ederiz.

- Haven A ve C sidelarındaki kutuların üstüne yetenek kullanmadan çıkılabiliyordu. Artık bu durum ortadan kaldırıldı. kutu üstlerine çıkmak istiyorsanız bir yeteneğinizi feda etmeniz gerekecek.

VALORANT Yeni Harita

VALORANT resmi hesaplarından geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımda daha önceki haberimizde de sızıntılarını paylaştığımız VALORANT Aquarium kod adlı haritanın görseli mevcut. VALORANT Gece Pazarı temasında da bu görsel teması kullanılmıştı. Görseli "VALORANT'tan gizemli fokurtular geliyor. Akvaryum haftasına hazır ol." şeklinde bir notla paylaştılar. Görseldeki ahtapotun kafasındaki işaretin Omen'e benzemesi ise farklı bir hikayesel durum olduğunu düşündürüyor. Bazı oyuncular size görselde duran üç kişinin, en sol taraftaki olanı Phoneix, sağ taraftakini Reyna'ya benzetiyor. Ortadaki küçük çocuğun ise 8.ajana ait olabilecek bir görsel olduğunu düşünenler de var.

VALORANT Neptune Koleksiyonu

Yarın itibariyle VALORANT Yeni Koleksiyonu oyuna ekleniyor. VALORANT Neptune Koleksiyonu, Aquarium kod ismi ile oyuna eklenecek. Shorty, Spectre, Guardian, Vandal ve Anchor isimli bir yakın dövüş silahı olacak. Koleksiyon bıçağı tıpkı bir çapaya benziyor. Aslına bakarsak yeni harita temalı bir koleksiyon diyebiliriz. Ayrıca koleksiyon içerisinde siyah bir renk seçeneği bulunuyor. Silahların herhangi bir yükseltme seviyesi bulunmuyor.

VALORANT 4.10 Yama Notları ile ilgili paylaşılanlar şimdilik bu kadar. VALORANT yeni harita ile ilgili beklentileriniz ve düşünceleriniz neler? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bu arada VALORANT Gece Pazarı 1 Haziran'a kadar oyunda kalacak. Gece Pazarı indirimlerini kaçırmamak için indirimli VP almak isterseniz aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?