VALORANT 4.11 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.11 Yama Notları

VALORANT yama notları 7 Haziran tarihi itibariyle oyuna eklendi. Yeni gelen VALORANT güncellemesi ile oyun içerisinde karakterler üzerinde herhangi bir değişiklik sağlanmadı. Bunun üzerine oyun içerisinde bilinen buglar düzeltildi. Aynı zamanda oyun içerisine yeni bir özellik eklendi. Yeni VALORANT güncellemesinin en sevindiren haberi ise VALORANT yeni koleksiyonu olan Uzaylı Avcısı oldu. Şimdi sizler de bu yeni çıkan koleksiyona sahip olmak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile VP satın al!

VALORANT Güncelleme Notları

Yapılan bugfixlere geçeceğiz fakat öncelik ile yeni gelen özellikten bahsedelim. Yeni gelen VALORANT özelliği ile oyunda son oyuncu olarak kaldığınızda takımınızı susturabileceğiniz bir özellik geldi. Bu özelliğin adı Clutch Mode ya da Tek Tabanca Modu olarak adlandırılıyor. Round içerisinde tek başınıza kaldığınızda tek bir buton ile tüm takım arkadaşlarınızı susturabilecek ve tekrar aynı buton ile aktifleştirebileceksiniz. Bu gelen sosyal güncellemeyi aktifleştirmek için tek yapmanız gereken Ayarlar>Kontroller>İletişim sekmesini VALORANT ayarlar ekranından açmanız. Bu ekran içerisinde Tek Tabancayken Takımı/Grubu Susturmak ayarına istediğiniz butonu atayarak aktifleştirebilirsiniz. Bunun gelen sosyal yenilik yapılan hata düzeltmeleri ise bunlar:

-Skye'ın silah tutarken belli durumlarda üçüncü şahıs bakış açısında beklenmeyen bir pozda durmasına sebep olan bir hata giderildi.

-Jett'in Rüzgar Gibi yeteneğini belirli yerlerde kullandığınızda normalde olması gerekenden çok daha hızlı gitmesine sebep olan bir hata giderildi. 

-Yoru'nun Boyutlararası Geçiş yeteneğiniz normalde olması gerektiğinden daha erken silahını kullanabilmesine sebep olan bir hata giderildi. Daha önce de düzeltilen bu hata tekrar ortaya çıkmış gibi duruyor fakat VALORANT ekibi çözüme ulaştırmış durumda.

-Rakip Astra'nın yıldızlarının konumunun bazen görünür olmasına sebep olan bir hata giderildi.

-KAY/O'nun Sage tarafından diriltilmesinin ardından tekrar stabil hâle gelememesine sebep olan hata düzeltildi.

-Viper’ın Zehir Perdesi ve Zehir Bulut, Killjoy’un Nanosürü’sü, Cyber’ın Kafes’i yeteneklerinin bazen mini haritadan kaybolmasına sebep olan hata giderildi.

-Talim alanı ve ya özel oyunlarda ajan değiştirdikten sonra geçersiz silahların mağazada görünmesine sebep olan hata giderildi.

-Chamber'ın ışınlanması esnasında öldüğü taktirde karakter modelinin ışınlanmasına sebep olan hata giderildi.

-Skye'ın İzsürenleri ve Fade'in Ecel'iyle izlerinin Breeze'deki oluktan aşağıya ilerlememesine sebep olan hata giderildi.

-Sova artık "İyi sekti," repliğini bir veya iki kere seken Şok Oku'yla bir düşman öldürdüğünde de söyleyecek.

-Repliklerin bir düşman tuzağını yok edince tetiklenmesi VALORANT tarafından planlanmamıştı. Bu da Sova ve takımına başka yollardan kolaylıkla edinemeyeceği bir bilgi sağlıyordu. Replik oyuna geri eklendi fakat artık sadece Sova seken bir Şok Oku'yla birini öldürdüğünde tetiklenecek.

-Killjoy'un Alarm Botu ve Chamber'ın Kartvizit yeteneklerinin Brimstone'un Dumanlı Hava Sahası yeteneğini kullanırken hedef belirlediği haritada büyük beyaz daireler oluşturmasına sebep olan hata giderildi.

-Chamber'ın Buluşma menzilini gösteren işaretin mini haritanın yeterince dışında kalacak kadar uzakta durduğunda yok olmamasına sebep olan hata giderildi.

VALORANT 4.11 yaması hakkındaki tüm bilgileri sizlere aktardır. Aynı zamanda yeni eklenen yeni koleksiyon Uzaylı Avcısı ile VALORANT, oyuncularını sevindirdi. Çözümlenen tüm bu hatalar ile oyun her zamankinden daha zevkli görünüyor. VALORANT heyecanına katılmak için aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal güvencesi ile VALORANT VP satın alabilirsiniz!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?