VALORANT 4.Bölüm:1 Kısım Karmaşa Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.Bölüm:1 Kısım Karmaşa Başladı

VALORANT 4.Bölüm:1 Kısım Karmaşa ile beraber birçok yenilik bizi bekliyor. Yeni Ajan Neon, Yeni Savaş Bileti, Protokol 781-A Koleksiyonu ve oyun içi dengelemelerle dolu bu yeni güncellemenin tüm detayları haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın alarak yeniliklere dahil olmak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Yeni Ajan Neon

Bugün itibariyle büyük bir güncellemeyle Yeni Ajan Neon oyuna eklendi. Düellocu olarak oyuna gelen Neon’un en büyük rakibi Jett olacak gibi duruyor.

Yeni Ajan Neon Yetenekleri

C - HIZ ŞERİDİ

Önüne doğru, kısa veya bir yüzeye çarpana kadar ilerleyen iki enerji hattı çıkarmak için ateş edin. Bu enerji hatları, görüşü engelleyen ve içinden geçen düşmanlara hasar veren statik elektrik duvarlarına dönüşür.

Q - ELEKTRO OK

Bir enerji oku fırlatın. Ok bir kere seker. Ok bir yüzeye çarptığında sersemletici bir patlamayla altındaki zemine elektrik akımı verir.

E - YÜKSEK DEVİR

Neon'u hızlandırmak için gücünü odaklayın. Yükü dolduğunda, ALT ATIŞ'la elektrikli kayma hareketini etkinleştirin. Her iki skorda bir kayma hareketinin yükü dolar.

X - ENERJİ PATLAMASI

Neon'un tüm gücünü ve hızını kısa bir süreliğine etkinleştirin. Gücünü, hareket ederken isabetliliği yüksek olan ölümcül bir ışın saldırısına dönüştürmek için ateş edin. Aldığın her skorla birlikte bekleme süresi sıfırlanır.

4.Bölüm 1.Kısım Savaş Bileti


4.Bölüm’e özel Hızlı ve Ölümcül Shorty'yle stilleri, Sevgililer Günü Taktikleri oyuncu kartı ve Robotavuk silah uğuru gibi özel içerikleri kapmak için XP kasmaya başlayın. Ebruli Frenzy, Beyin Bedava silah uğuru ve Hızlı ve Ölümcül Karambit'le stilleri gibi VALORANT içeriklerini açabilmek için 1. Kısım Seçkin Savaş Bileti satın alabilirsiniz. VALORANT Savaş Bileti satın almak için adres Kabasakal Online !

Protokol 781-A Silah Koleksiyonu

Protokol 781-A Koleksiyonu’nda Sheriff, Spectre, Bulldog, Phantom ve Bıçak silah skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 12 Ocak - 2 Şubat arasında mağazada olacak. Bu yeni silah koleksiyonunda silahların özel bitirişleri bulunduğu gibi 5.seviye olarak seslendirmeler de bulunuyor. Sheriff, Spectre, Bulldog ve Phantom 2475 VP olarak belirlenirken Bireysel İdari Yakın Dövüş Birimi Bıçak 4950 VP’den satışa sunuluyor. VALORANT Protokol 781-A fiyatı 9900 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda kazancınız 6125 VP olacak.

Protokol 781-A Sheriff – 2475 VP

Protokol 781-A Spectre – 2475 VP

Protokol 781-A Bulldog – 2475 VP

Protokol 781-A Phantom – 2475 VP


Bireysel İdari Yakın Dövüş Birimi – 4950 VP

Protokol 781-A Silah Koleksiyonu - 9900 VP

Harita Güncellemeleri

Bind ve Breeze’de harita değişiklikleri bu güncelleme ile beraber getirildi. Bind haritasına küçük değişiklikler uygulanırken, en büyük harita değişikliği Breeze’e yapıldı.

BIND


A short kısmındaki kutu kullanılabilir hala getirildi.

A short kısmı arkasına kutu şeritler eklendi. Böylece A side’a görüş alternatifi getirilmesi planlanıyor.

BREEZE


A side girişi bir tık geriye çekildi ve side’a giriş daraltıldı.

A Mağara içerisine iki katlı bir kutu eklendi. Böylelikle mağara kullanılabilirliği arttırıldı.

A side genişletildi. A side piramit arkası kutuları yerine sarı konteyner eklendi.

Middeki çıkıntı kaldırıldı.

B side komple değiştirildi.

VALORANT 4.00 Yama Notları

VALORANT 4.00 Yama Notları bugün itibariyle oyunda geçerli olacak. Dereceli düzenlemesi ile beraber artık dereceli oyun oynamak için hesap seviyeniz 20 olmalı. 5'li hazır gruplarda ise Elmas 2 rütbe altındaki oyuncular için %50 puan kaybı oranı %25'e düşürüldü. Ayrıca harita rastgeleliği arttırıldı. Farklı haritalarla karşılaşma oranınız artacak. Özellikle Ares'e gelen buff sayesinde bazı oyuncular oldukça mutlu olurken bazı oyuncular ise oynanabilirliği düşürdüğü yönünde düşüncelerini paylaşıyorlar.

VALORANT 4.Bölüm 1.Kısım Karmaşa, Yeni Ajan Neon, VALORANT Yeni Savaş Bileti ve 4.00 Yama Notları ile ilgili tüm detayları size aktardık. Bu büyük güncelleme ilgili düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni Ajan Neon ile oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayarak VP satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?