VALORANT 4.Bölüm Gece Pazarı Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 4.Bölüm Gece Pazarı Geliyor !

Son zamanlarda en çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için yeni Gece Pazarı çok yakında oyuna geliyor. Kısa süre içerisinde oyuna eklenmesi beklenen Gece Pazarı ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Gece Pazarı

 VALORANT Gece Pazarı Şubat ayı itibariyle oyuna eklenecek gibi görünüyor. Gece Pazarı içerisinde 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız çok uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. Geçen sene Çin yeni yılına denk gelen ve 12 Şubat itibariyle oyuna eklenen Gece Pazarı için beklentiler 1 Şubat'ta oyuna eklenmesi. Çünkü bu sene Çin yeni yılı 1 Şubat itibariyle kutlanacak. Bir önceki Gece Pazarı'na ait görseller ise şu şekildeydi :


VALORANT Gece Pazarı ile ilgili tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Gece Pazarı indirimlerine hazırlıkları tamamlamak adına, ihtiyacın olan VALORANT VP satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?