VALORANT 5.0 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 5.0 Yama Notları

Uzun zamandır beklediğimiz VALORANT 5. Bölümün güncellemesi yayınlandı. Hem yeni harita hem yeni özellikler ve güncellemeler hem de yeni savaş bileti ile VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım harika gözüküyor. VALORANT yeni sezon hazırlıklarını yapmanız için her zamanki gibi tek adresiniz Kabasakal! Hemen en uygun fiyat garantisi ile VALORANT VP satın alın!

VALORANT Güncelleme

Öncelik ile hepimizin beklediği yeni harita Pearl ile başlayalım. Daha önce ki VALORANT yeni koleksiyonunda bahsettiğimiz haber yazısında belirttiğimiz gibi Pearl haritasının atmosferi muhteşem gözüküyor. Şu an için Pearl dereceli harita havuzuna eklenmeyecek fakat 2 hafta boyunca oyuncular tarafından denenip, alışıldıktan sonra dereceli maçlarınızda da yeni haritada oynayabileceksiniz. Aynı zamanda oyuncular için üzücü bir haber daha var. Oyuncular VALORANT'a yeni harita gelmesine her ne kadar sevinse de oyuncuların en sevdiği haritalardan biri olan Split kaldırıldı. Fakat çok da üzülecek bir durum yok çünkü VALORANT ekibinin yaptığı açıklamaya göre ilerleyen zamanda Split haritası değiştirilip oyuna tekrar eklenebilir. Şimdi geçelim VALORANT 5.0 yamasının detaylarına:

pearl-banner.jpg

-VALORANT rütbe sisteminde yeni bir rütbe daha ekleniyor. Yeni kademenin adı "Yücelik". VALORANT'ın yeni kademesi olan yücelik elmas ile ölümsüzlük arasında yeni bir basamak olacak. Yeni kademenin eklenmesi ile, ne zaman kademe düşeceğinizi belirleyen MMR hedefleri de değişti. Ölümsüzlük 1/2/3 ve Radyant kademelerinin MMR hedefleri şu an daha yüksek.

-Haven haritasında bulunan A Bahçe'deki bir duvara sprey yapılamamasını engelleyen bir hata giderildi. 

-Jett'in Rüzgar Gibi yeteneği esnasından silah kuşanmasına sebep olan hata giderildi.

-Sova'nın Keşif Oku ve ya Fade'in Musallat yetenekleri ile yeri belli olan rakiplerin, haritada kısa süreliğine farklı konumda gözükmesine sebep olan bir hata giderildi.

-Chamber'ın Kesin Tarz yeteneğiyle nişan alırken dürbünün efektinin bazen kaybolmasına sebep olan bir hata giderildi.

-Ulti puanı küresi ele geçirmenin ve ya Spike'ı maksimum mesafede imha etmenin, gösterge ve ilerleme çubuğunda ki animasyonların titremesine yol açan hata giderildi.

-Oyuncuların oyun esnasında bağlantılarının kopup tekrar bağlanmasından sonra ilerleme çubuğu göstergesinin güncellenmemesine sebep olan hata giderildi.

-Bazı silahların yanlış hızda kuşanma animasyonunun gösterilmesine ve bundan dolayı ateş ederken yanlış gözükmesine sebep olan bir hata giderildi.

VALORANT yeni güncelleme hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni sezon için biz de tüm oyuncular gibi çok heyecanlıyız. Sizler de yeni sezon heyecanını zirvede yaşamak istiyorsanız aşağıdaki görsele tıklayarak VALORANT VP satın alabilir ve yeni sezon hazırlıklarına başlayabilirsiniz!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?