VALORANT 5.01 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 5.01 Yama Notları

VALORANT yeni yama notları geldi! Beklediğimize değmişe benziyor çünkü yeni yama harika görünüyor. 1 yeni VALORANT koleksiyonu ve 1 yeni VALORANT paketi ile birlikte gelen yama notları, bir de yetmezmiş gibi VALORANT gece pazarı da geri dönüyor. Tüm bu yenilikleri haberin devamında sizler ile paylaştık. Siz de şimdiden yeni koleksiyona hazırlık yapmaya başlayın. Hemen Kabasakal güvencesi ile VALORANT VP satın alın!

VALORANT Güncelleme

Bu yamada bir çok değişiklik var. Özellikle Phoenix ve Yoru'ya getirilen bufflar ilgi odağı olmuş durumda. İşte VALORANT yeni güncelleme hakkındaki tüm detaylar.

PHOENİX

Valorant_2022_E4A3_Article_Divider_Phoenix_838x110_MB01.jpg 

Phoenix uzun zamandır oyuncuların favori şampiyonlarından biri değildi. Bu yüzden VALORANT ekibi Phoenix'i güçlendirme kararı aldı. Bunun için Phoenix'in Falso yeteneğinin güçlendikçe genel olarak kitinin güçlendiğini fark edilmiş ve bunun üzerine geliştirmeler yapılmış. İşte karşınızda Phoenix buffları.

Falso 

Azami Parlama Süresi Artışı: 1,1 sn. >>> 1,5 sn

Kör edici bombanın hazırlanması süresi: 0,7 sn >>> 0,5 sn.

Ateşten Duvar

Phoenix artık duvarını bükmeyi erkenden bırakırsa silahını daha erken kuşanıyor.

Yakardöner

Phoenix ulti yeteneğini kullandığı alana tekrar döndüğünde yeteneği kullandığı esnadaki zırh miktarıyla hayata dönüyor.

YORU

Valorant_2022_E4A3_Article_Divider_Yoru_838x110_MB01.jpg

Yoru oyuncularının ulti kullanırken ana planlarını kurmakta sorun yaşadığı VALORANT ekibi tarafından fark edildi. Bu yüzden Yoru'nun ultisi güçlendirildi.

Boyutlar Arası

Ulti Süresi: 10 sn. >>> 12 sn.

Yeteneği Bırakma Süresi: 1,2 sn >>> 0,8

KAY/O

Valorant_2022_E4A3_Article_Divider_KAYO_838x110_MB01.jpg

KAY/O son yapılan değişikliklerden sonra yaşam kalitesi güncellemesi geçirmemişti. Bu duruma son vermek için VALORANT ekibi bir kaç değişiklik yaptı.

Parça/Tesirli

Alan çapı: 10 metre >>> 8 metre

Artık görüş alanında olsa da olmasa da hasar verecek.

İptal/Komut

Çöktükten sonra KAY/o'nun tekrar kaldırıma sesini tamamını artık yalnızca takım arkadaşları duyacak.

Düşmanlar sadece kaldırma başladığında kısa bir ses duyacak. Böylece ulti küreleri veya Spike'a dokunmaya benzer oynanış biçimleri ortaya çıkacak.

VALORANT Oynanış Güncellemeleri

Kuzey Amerika'da yeni ikincil hesap tespit etme özelliği aktifleştirildi. Bu özellik sayesinde ikincil hesaplar uygun beceri seviyesindeki oyuncular ile eşleşmeye başlayacak. Test süreci 11 Temmuz haftası ile birlikte başladı. Aynı zamanda bir farklı gelen özellik ise başka bir oyuncunun yanında veya arkasında yürürken yaşanan çarpışmalar için davranışlar geliştirildi. Aynı zamanda düzeltilen bazı hatalar da mevcut. İşte yeni yamada düzeltilen hatalar bu şekilde:

-Yoru'nun Boyutlararası Geçiş yeteneğini kullanırken dokunulmazlık durumunun istenilenden daha geç devreye girmesine sebep olan hata giderildi.

-Sova'nın Şok Oku'nun düşman tuzaklarına ve diğer nesnelere hasar vermemesine sebep olan hata giderildi.

-Fade'in Musallat yeteneğinin bazen ince duvarlarının arkasındaki düşmanları ortaya çıkarmasına sebep olan bir hata giderildi.

Aynı zamanda VALORANT gece pazarı ve VALORANT yeni koleksiyon yolda. Ama bunların detayları farklı bir haberde inceleyeceğiz. Şimdi sizler de VALORANT yeni yama heyecanını zirvede yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal güvencesi ile VALORANT VP almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?