VALORANT 5.05 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 5.05 Yama Notları

VALORANT yeni yama notları duyuruldu! VALORANT ekibi şu an genel olarak Champions İstanbul 2022 üzerine yoğunlaşmış durumda bu yüzden yama notlarında büyük değişiklikler yok fakat gene de göz atmaya değer nitelikte. Yama notları daha çok hata düzeltmeleri üzerine kurulu. Aynı zamanda oyuna bir yeni koleksiyon daha eklendi. Kohaku Matsuda adındaki koleksiyon Koi balıkları ile süslenmiş durumda. Fiyat olarak diğer paketlerden biraz daha uygun bir fiyata çıktı bu yüzden VALORANT yeni koleksiyonu fiyat performans ürünü olarak incelendiğinde satın alınabilir durumda. Yeni koleksiyonun tam fiyatı ise 5100 VP. Şimdi sizlerde yeni koleksiyona sahip olmak ve VALORANT heyecanına katılmak istiyorsanız indirimli VP'nin adresi Kabasakal Online. Hemen VP satın alın!

VALORANT Güncelleme

Daha önce bahsettiğimiz gibi VALORANT güncelleme notları daha çok hata düzeltmeleri üzerine kurulu. Detayları ise bu şekilde:

-Kendinizi raporlayabilmenize neden olan bir hata giderildi.

-Atıldığınız bir gruba tekrar katılmaya çalıştığınızda bildirim alınmamasına neden olan bir hata giderildi.

-Bir karşılaşmada olan oyuncuların grubuna katıldığınızda sosyal panelde boş bir kullanıcının görünmesine neden olan bir hata giderildi.

-Oyun 30 dakikadan uzun bir süredir çalışırken ajan seçiminde oyuncuların raporlanamamasına neden olan bir hata giderildi.

-Riot Hesap Adı'nda İngilizce olmayan karakterler bulunan oyuncuların davet ekranında görünmemesine neden olan bir hata giderildi.

-Sosyal panelde bir arkadaşın durumu güncellendiğinde seçenekler menüsü ve arkadaş notu metin kutusunun kapanmasına neden olan bir hata giderildi.

-Grup liderinin eşleştirme lobi seçiminin oyundaki grup üyelerinin sosyal paneldeki durumlarını etkilemesine neden olan bir hata giderildi.

-Home” tuşuna bir eylem ataması yapıldığında çalışmamasına neden olan bir hata giderildi.

-Uzatmalarda kazanılan kredi miktarı göstergesi bazı dillerde hatalıydı.

VALORANT 5.05 yaması hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni koleksiyonu beğendiniz mi? En iyi koleksiyonlardan biri diyemesek de kötü bir koleksiyon olmadığını düşünüyoruz. Şimdi sizler de yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız %5 indirimli VP'nin tadını çıkarın. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak ve "okulamerhaba" kodu ile %5 indirimli VP satın almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?