VALORANT 5.06 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 5.06 Yama Notları

VALORANT Champions sonrası ilk yama geldi! Yeni yama ile birlikte Pearl haritasında büyük değişiklikler mevcut ve Stinger silahı güçlendirildi. Yama notları biraz uzun bu yüzden hemen konuya gelmek istiyoruz fakat öncelikle VALORANT yeni koleksiyonu Zaman Ötesi oyunda! Yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online! Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!

VALORANT Stinger Güncellemeleri

VALORANT Stinger son zamanda Spectre'nin gölgesinde kalmış ve çok sık kullanılmıyordu. Bu yüzden VALORANT ekibi Stinger'i güçlendirme kararı aldı. Stinger'ın güncellenmiş hali bonus roundları için silahı harika bir alternatif haline getiriyor. 

-Temel Atış hata payında değişiklik yapıldı: 7 mermiden sonra 1,6 hata payı >>> 6 mermiden sonra 1,3 hata payı

-Stinger için VALORANT ekibinin hedefi hem kontrol edilebilir olması hem de kısa menzillerde gerektiği kadar ölümcül olabilmesi. Ancak şu an ki haliyle yakın çatışmalarda bile kontrol edilmesi zor bir silah olduğu aşikar. Maksimum dağılımın azaltılması, geri tepmeye alıştıktan sonra Stinger'ın uygun menzillerde daha güvenilir bir silah olmasını sağlayacaktır.

-Alternatif Atış ilk mermi hata payı azaldı: 0,5 >>> 0,35

-Daha yüksek isabetlilik sağlaması beklenen bir seçenek olduğu düşünüldüğünde, özellikle Seri Atış modunu kullanmak isteyebileceğiniz menzillerde ilk merminin istenilenden çok daha isabetsiz olduğu hissediliyordu.

VALORANT Pearl Değişiklikleri

Pearl değişiklerini anlatmak biraz kafa karıştırıcı olabilir bu yüzden fotoğraflar üzerinden gitmek daha iyi olacaktır. İlk değişiklik B ana bölgesinde sol tarafında bulunan saklanma alanından geliyor. Oyuncular artık burada tamamen saklanamayacak.

İkinci değişiklik ise orta dükkanlardan geliyor. Bu alanda bir temizlik yapılmış durumda.

Orta Dükkanlar ve Orta Meydan'a da ufak bir güncelleme gelmiş ve saldıran ve savunan taraflar için işler dengelenmiş durumda.

Orta Üst'te ise saldıranların saklanarak bu alanı daha avantajlı bir hale getirebiliyordu. Yeni yapılan değişiklik ile bu düzenlendi.

En büyük değişiklik ise A Resim tarafında gerçeklemiş olabilir. İki taraf içinde bu alan oldukça zorluydu bu yüzden VALORANT ekibi büyük değişiklikler sağlamış durumda.

B geçit bölgesinde ise saldırılanlara bu kutu iyi bir siper olsa da suvananlar için tekrar temizlemesi güçlü bir yer oluyordu. Bu yüzden VALARONT yeni güncelleme ile bu alan düzenlendi.

Bir diğer değişiklik ise A Ana bölgesinden geliyor. Bu bölgede bulunan duvar girintiyi kaldırarak VALORANT ekibi savunanların buraya saldırıya geçmesini biraz kolaylaştırıyor. Aynı zamanda A Ana'dan A Bölgesin'ne geçişte ise duman atmanın daha kolay olması için koridor biraz küçültü

VALORANT 5.05 yaması hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Pearl haritasında yapılan değişikliklerden memnun musunuz? Bizce harita çok daha dengeli bir hal almış durumda. Yeni VALORANT koleksiyonunu ise bir başka haberde inceleyeceğiz fakat son zamanlarda çıkan en iyi koleksiyonlardan biri olduğu kesin. Hemen Kabasakal Online güvencesi ile VALORANT VP satın alın sizlerde yeni koleksiyona sahip olun! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?