VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım Oyunda!

Birçok haberler yazdık, birçok bilgi verdik, ve geri sayıma başladık. Sonunda VALORANT yeni sezon başladı!  Yeni sezon bizlere sunduğu gerek yeni silah çıkartmaları gerek içerikleri ile çok heyecan verici görünüyor. Şimdi sizlerde VALORANT heyecanını Kabasakal ile yaşayın. Hemen en uygun fiyat garantisi ile VP satın al! 

VALORANT Yeni Sezon Yenilikleri

VALORANT yeni sezonun başlaması ile birlikte sezon özelliklerine kapsamlı bir inceleme yapabileceğiz. Genel olarak bilgi vermek gerekirse yeni sezon ile birlikte VALORANT yeni haritası Pearl, yeni sezon savaş bileti , yeni sezon için özel bir etkinlik bileti, yeni kaplama seti kaosun başlangıcı ve yeni kademe yücelik geldi. Şimdi tüm bu başlıkları tek tek inceleyelim. 

Yeni Harita: Pearl

VALORANT'ın yeni haritası Pearl şuanda oyunda. Pearl'e özel eşleştirme sırası ile şuan oyuna eklenmiş durumda. Pearl atmosfer olarak derin maviliklerdeki dünya harikası olarak hissettiriyor. VALORANT'ın yeni haritası ile birlikte üç koridorlu bir oyun ortamında oynayabileceksiniz. Harita üzerinde kapılar, halatlar ve ışınlayıcılar oyun içerisindeki rotasyon ve hareket dengenizi esnetiyor.


5. Bölüm 1. Kısım Savaş Biletleri Hediyeleri

Su altı şehri Pearl'ü keşfetmek sizlere yetmiyorsa sıkı durun çünkü yenilikler bitmedi. VALORANT yeni savaş bileti ile birlikte harika kostümler sizleri belliyor. 1. Kısım bileti ile parlayan, ışıldayan ve alev alan silah kaplamalarını kaçırmayın. Yeni savaş biletine sahip olmanız için her zaman olduğu gibi Kabasakal yanınızda. Hemen VP satın alın!

Valorant_2022_E5A1_Article_Divider_Battlepass_838x110_MB01.png


VALORANT Yeni Etkinlik Bileti

Harika çizimler ile yeni çıkan ve çizgi romanlardan ilham alınarak hazırlanan oyuncu kartları ile Omega Dünya'ya ilk adımınızı atın. 3 adet sizlere özel oyuncu kartı, radyanit puanlarını ve yeni unvanları toplamak için hemen XP toplamaya başlayın. Bu etkinlik bileti 12 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak.

Valorant_2022_E5A1_Article_Divider_Crossover_838x110_MB01.png


Yeni Kaplama Seti: Kaosun Başlangıcı

Yeni gelecek kaplama seti hakkında daha önceki haber yazımızda sizlere erkenden haber vermiştik. Yeni kaplama setine Vandal, Operator, Shorty, Spectre ve yakın dövüş kılıcı savaş ortamına kaos getirin! Tüm silahlarda dört farklı renk seçeneği bulunmakta. Aynı zamanda koleksiyonu çok daha ilgi çekici yapan bir bitiriş animasyonu da mevcut.

Valorant_2022_E5A1_Article_Divider_PTC_838x110_MB01.png


Yeni Kademe: Yücelik

Dereceli sırada oynarken lig atlamayı veya düşmeyi daha stressiz bir hale getirmek için Elmas ve Ölümsüzlük kademeleri arasına yeni bir kademe eklendi. Oyuncu nüfusunun kademelere daha iyi yayılması adına eklenen bu yeni rütbe dereceli maçları daha rekabetçi yapacak gibi duruyor.

Valorant_2022_E5A1_Article_Divider_Ranked_838x110_MB01.png

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım hakkındaki tüm yenilikleri ve detayları sizlere aktardık. Yeni sezon için tüm oyuncular gibi bizde çok heyecanlıyız. Şimdi sizlerde Kabasakal ile birlikte VALORANT yeni sezon heyecanını zirvede yaşayın. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve en uygun fiyat garantisi ile VALORANT VP satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?