VALORANT 5. Bölüm 2 Kısım Ne Zaman Çıkacak YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT 5. Bölüm 2 Kısım Ne Zaman Çıkacak

VALORANT severler için Ağustos ayı harika bir ay oluyor. VALORANT Championsİstanbul için VALORANT harika bir VALORANT Champions koleksiyonu getiriyor, aynı zamanda 5. Bölüm 2. Kısım başlıyor! Geçtiğimiz haftalarda Reaver 2 koleksiyonun gelmesi ile de birlikte Ağustos ayı harika başlayıp harika bitiyor. VALORANT yeni kısım hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizlerde VALORANT VP satın almak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!

VALORANT 5. Bölüm 2 Kısım

Yeni kısım ile gelecek silahlar için maalesef herhangi bir bilgi yok fakat VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım ile birlikte yeni VALORANT ajanı oyuna eklenecek. Kesin tarihi belli olmasa yeni kısım başladıktan kısa bir sonra duyuruların gelmesi bekleniyor. VALORANT yeni ajan'nın kodu adı MAGE olarak sızdırıldı. Yeni ajanın Hindistan ve a çevresinden olması bekleniyor. Şuan VALORANT yeni ajan için herhangi bir yetenek ve ya hikaye gibi detaylı bir sızıntı maalesef ki yok. VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım 24 Ağustos tarihinde son bulacak ve 5. Bölüm 2. Kısım için başlangıç verilecek. 1. kısımın bitmesi ile birlikte VALORANT rütbelerde sıfırlanacak bu yüzden geriye kalan sayılı günlerde hedefiniz olan rütbe için dereceli maçlarda elinizden geleni yapmaya devam edin!

VALORANT Champions Koleksiyonu

VALORANT yeni savaş bileti ile birlikte oyuna eklenecek ve oyuncuların dört gözle beklediği şey ise VALORANT yeni koleksiyonu olan Champions 2022. Yeni koleksiyon ile birlikte Champions Phantom ve Champions Kelebek gelecek.

VALORANT Champions koleksiyonu ve VALORANT 5. Bölüm 2. Kısım hakkında bilinen tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni Champions 2022 silah çıkartmaları harika gözüküyor. En iyisi şimdiden Kabasakal güvencesi ile hazırlıklara başlamak. İndirimli VALORANT VP satın almak için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?