Valorant’a Yeni Ajan mı Geliyor ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant’a Yeni Ajan mı Geliyor ?

Riot Games, en popüler oyunlarından Valorant’a yenilikler getirmeye devam ediyor. Bugün başlayacak olan Valorant Masters turnuvası için yayınlanan kısa fragmanda daha önce görülmemiş bir karakterin detayı da paylaşıldı. Bu haberimizde bununla ilgili kısa bilgiler paylaşacağız.

Yeni Ajanın Adı ve Özellikleri Neler ?

Yayınlanan kısa fragman doğrultusunda geleceğini düşündüğümüz bu yeni ajan için paylaşılmış veya kesinleşmiş herhangi bir bilgi şu anda yok. Ancak videonun detayında Raze, Yoru gibi bazı ajanların sanki taşlaşmış gibi olması yeni gelebilecek olan bu ajanın, böyle bir özelliğe sahip olabileceğini aklımıza getirmiyor değil. Bu videoyu siz de izleyip, düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Valorant Master Ne Zaman Başlayacak ?

Valorant Masters – Reykjavik 24-30 Mayıs tarihleri arasında olacak. Saat 18:00’da başlayacak olan bu büyük etkinlik Valorant E-Spor tarihinin en büyük turnuvalarından birisi oluyor. Tüm Valorant maçları dolu dolu geçeceğe benziyor.

Yeni gelebilecek ajan bilgisini sizinle paylaştık. Valorant Mağazanıza her gün gelecek olan yepyeni silah kostümlerini almak için en uygun fiyatlarla Valorant VP’leriniz sizi bekliyor. Satın almak için buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?