Valorant’a Yeni Oyun Modu : Kopya YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant’a Yeni Oyun Modu : Kopya

Geçtiğimiz sene oyuncularla buluşan Valorant’ta gün geçtikçe yepyeni değişimler oluyor. İlk olarak Derecesiz Maç Modu ile tanışmıştık. Daha sonra sırasıyla Spike’a Hücum, Rekabete Dayalı ve Ölüm Kalım Modları da oyuna eklendi. En son olarak da Tırmanış Modunu oyuna ekleyen Valorant yapımcıları son zamanların en popüler FPS oyununa yenilikler getirmeye devam ediyor.

Valorant yeni oyun modunun adı : Kopya !

Kopya Modunun detayları hakkında bilgi paylaşmadı. Ancak videoadan anladığımız üzere Tırmanış Modu ve Ölüm Kalım Modundaki gibi oyunda bulunan tarzlardan çok farklı olacağı kesin. Tıpkı normal maçlarda olduğu gibi Kopya Modunun, spike kurulumu ve çözümü üzerine olacağını anlıyoruz. Kopya Modu, LoL’de de bulunan One for All Modu olacağını oyuncular tartışmaya başladı bile. Yani oyundaki herkes bir ajanın oynanması için oy verecek. En çok oyu alan ajan da oyunda oynanacak tek ajan olacak. Böylece bir maçta bir ajan oynanacak. Ancak bu henüz kesin değil. Kopya Modunu heyecanla bekliyoruz !

Kopya Modunun kısa bir süre içerisinde Valorant’a ekleneceğini düşünüyoruz. Siz de en uygun fiyatlarlaValorant VP satın almak içinkabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?