Valorant Abyssal Koleksiyonu Oyunda YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Abyssal Koleksiyonu Oyunda

Valorant Yeni Koleksiyonun adı Abyssal (Derin Sular) olarak çıktı. Yeni koleksiyon Valorant Derin Sular Koleksiyonu ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de yeni koleksiyona sahip olmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi 7/24 canlı destek hizmetiyle Kabasakal Online yanınızda. Hemen indirimli VALORANT VP satın alın!

Yeni Koleksiyon Abyssal (Derin Sular)

Abyssal (Derin Sular) Koleksiyonu'nda herhangi bir özel animasyon, bir yükseltme ya da varyant içermeyeceği ve yeni koleksiyonda 5 adet silah görünümü, 3 oyuncu kartı, ve aynı zamanda da 3 sprey içeriyor. Valorant Abyssal (Derin Sular) koleksiyonu 5 adet silah görünümünden oluşacak.

 

Valorant Yeni Abyssal (Derin Sular) Koleksiyonu Silahları


 ➤ Valorant Abyssal Phantom

➤ Valorant Abyssal Spectre

➤ Valorant Abyssal Axe (Yakın Dövüş)

➤ Valorant Abyssal Sheriff

➤ Valorant Abyssal GuardianValorant Abyssal (Derin Sular) Koleksiyonu Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Oyunseverlerin 30 Kasım 00.00 tarihinde yeni koleksiyon oyuna eklendi ve satışa sunuldu.

Valorant Abyssal (Derin Sular) Koleksiyonu Kaç VP ?

Valorant Abyssal (Derin Sular) koleksiyonunun fiyatının  5100 VP olarak satışa sunuldu. Silah görünümlerini her birinin ise 1275 VP olarak sete eklendi.

 

VALORANT Abyssal (Derin Sular) Koleksiyonu hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Yeni Koleksiyon hakkında ne düşünüyorsunuz bizimle paylaşmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi 7/24 Canlı destek ekibi ile hızlı bir şekilde Valorant VP almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit Kabasakal Online adresine aşağıdaki görsele tıklayarak gidip İndirimli VP alışverişi yapabilirisiniz.

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?