Valorant Afet Koleksiyonu Seni Bekliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Afet Koleksiyonu Seni Bekliyor

VALORANT, League of Legend ilhamıyla tasarlanan Mahvolmuş Kralın Silah Koleksiyonunu yeni güncellemeyle oyuna eklendiğini duyurdu. Ghost, Phantom, Spectre ve Guardian olarak tasarlanan silah kaplamalarına ek olarak bir de Mahvolmuş Kralın Kırık Kılıcı adında bıçak kaplaması içeriyor. Kaplamalar set halinde alınabildiği gibi tek halde de alınabiliyor. En uygun fiyat garantisi ile Valorant VP satın alarak Afet Koleksiyonuna sahip olmak isterseniz kabasakalonline.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Yeni Afet Koleksiyonu 

"Sis her yeri kaplasa da umut hâlâ var. Afet Koleksiyonu şimdi mağazada. Hemen kapın ve tacı ele geçirin." açıklamasıyla duyurulan Afet Koleksiyonu içeriğini birçok oyuncu çok beğendi.

Afet Ghost - 2175 VP

Afet Spectre - 2175 VP

Afet Guardian - 2175 VP

Afet Phantom - 2175 VP

Mahvolmuş Kralın Kırık Kılıcı - 4350 VP

fiyatlarıyla satışa sunuldu. Tabi ki bu tek tek satın alma fiyatı. Paket şeklinde tüm silah kaplamalarına ve Mahvolmuş Kralın Kırık Kılıcı'na sahip olmak isterseniz 8700 VP'ye satın alabiliyorsunuz. Kaplamaların renkleri koyu yeşil, açık yeşil, mor, kırmızı-sarı olmak üzere dört de özelleştirmeli kaplaması var. Dört seviyeye kadar silaha farklı özellikler eklenebiliyor. Silah özelleştirmeleri, radyanit puanlarıyla geliştirilebilir.

Valorant 3.01 Yama Notları Paylaşıldı

"3.0 Yaması, tepeleme dolu bir yemek gibiydi ve şu anda oturup üstüne bir soda içiyoruz. Aşağıdaki hata giderme işlemlerinden gördüğünüz üzere hâlâ bazı sorunların üstesinden geliyoruz ve büyük 3.0 Yaması'ndaki değişikliklerin yerine oturmasını beklerken gelecekte yapabileceğimiz muhtemel düzenlemeleri tespit ediyoruz." şeklindeki bir açıklamayla yama notlarını paylaştı.

GİDERİLEN HATALAR

Ajanlar

- Sage artık havadaki menzilli yeteneklerin üstüne Bariyer Küresi yerleştiremeyecek.

- Skye'ın sindirilmişken Kılavuz Işık'ın kör edici özelliğini etkinleştirebilmesine sebep olan hata giderildi.

- KAY/O İPTAL/Komut sırasında çöktüğünde silah arkadaşlarının onu iyileştirememesine sebep olan hata düzeltildi.

- Sova'nın Keşif Oku'nun havada uçarken düşmanlara konuşlandırılmış olarak görünmesine sebep olan hata giderildi.

Sosyal

- Yazılı sohbet kanalında renkleri değiştirerek sistem mesajlarının taklit edilmesine olanak tanıyan hata giderildi.

- Özel oyunlarda kullanıcı arayüzündeki davet düğmesinin Savunanların Koçu ibaresiyle üst üste gelmesine sebep olan hata giderildi.

- "Grubumun Dışındakiler İçin Rasgele İsimler Kullan" seçeneği açıkken isimlerin soru işareti olarak görünmesine sebep olan hata giderildi.

İlerleme

- Gözlemci modundaki hizalama sorunları düzenlendi.

- Bazı oyuncuların olması gerekenden daha az hesap seviyesi almasına sebep olan hata giderildi.

Bu hatadan etkilendiyseniz, doğru hesap seviyesine sahip olacak ve yanlış seviyede oynarken kazandığınız hesap puanlarını kaybetmeyeceksiniz.

- Oyun sonu ekranındaki hesap seviyesini etkileyen görsel sorunlar giderildi.

Valorant Afet Koleksiyonu ve 3.01 Yama Notları'nı sizinle paylaştık. İhtiyacın olan Valorant VP için indirimli fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken buraya tıklamak !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?