VALORANT Altşehir Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Altşehir Koleksiyonu Oyunda !

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Çin Yeni Yılı’ndan sonraki yepyeni koleksiyonu oyuna eklendi. VALORANT Yeni Silah Koleksiyonu adı, Altşehir Koleksiyonu ! VALORANT Altşehir Koleksiyonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Altşehir Koleksiyonu Fiyatı

Altşehir Koleksiyonu’nda Classic, Judge, Bulldog, Phantom ve Bıçak skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 17 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisindeki silah skinlerinin herhangi bir seviye yükseltmesi veya özel bitirişi bulunmuyor. Sadece Bıçkın Bıçak'ın bir yükseltmesi var ve delipop balta ile delipop hançer kaplamaları gibi değişik şekilde, çiftli olarak elde tutuluyor. Bu yüzden fiyatı, getirilen diğer koleksiyonlara göre gayet uygun olarak sunuluyor. Tüm silahların tek fiyatları 1775 VP olarak sunuluyor. Altşehir Koleksiyonu Fiyatı 7100 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 3925 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Altşehir Koleksiyonu Silahları

Altşehir Classic - 1775 VP

Altşehir Judge - 1775 VP

Altşehir Bulldog - 1775 VP

Altşehir Phantom - 1775 VP

Bıçkın - 3550 VP

VALORANT Altşehir Koleksiyon Fiyatı - 7100 VP

VALORANT Altşehir Koleksiyonu'na dair tüm detayları size aktardık. Bu özel koleksiyona sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, hızlı bir şekilde VP'lerin sahibi olun.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?