Valorant Battle Pass YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Battle Pass

Valorant, FPS türü oyunlar arasında kendisini oyun dünyasında en öne çıkaranlardan biridir. Bu güzel dinamikleri olan rekabetçi oyunda tüm oyuncuların yararlanabilecekleri birçok özellik bulunuyor. Valorant Battle Pass bunlardan biridir.

Yine Riot Games oyun şirketi tarafından geliştirilen Valorant Battle Pass üzerinde ilerleyerek çeşitli türden eşyalara oyun severler sahip olabiliyorlar. Bazı kartlar ve silah kaplaması gibi ödüller elde ederek oyunda iyi bir konum elde edebiliyorlar.

Valorant Battle Pass Nedir?

Valorant Battle Pass, Valorant bünyesinde oyun oynanan zamana bağlı olarak oyuncuların çeşitli türden kozmetikler ve skinler kazanabilecekleri bir sistemdir. Diğer adıyla savaş bileti olarak da bilinir.

Oyunda çok fazla süre geçiren oyuncular genel olarak Valorant üzerinde bazı ödüller almayı hak ederler. Valorant Battle Pass bu ödüllendirmelerin daha kolay şekilde yapılması için tasarlanmıştır.

Tamamlanması ortalama 100 saat sürebilen Valorant Battle Pass üzerinde oyuncular XP adı verilen çeşitli başarı puanları alır ve bunları biriktirirler. Oyunda ilerlendikçe yeni kilitler açılır ve farklı ödüller kazanılır.

Valorant Battle Pass Nasıl Kullanılır?

Valorant Battle Pass kullanımı için oyunda yer alan 10 parçadan en az 5 parçalık kısmının elde edilmesi gereklidir. Bu kazanıldıktan sonra oyundaki mağazadan farklı türlerde çeşitli ekipmanlar satın alınabiliyor ve Battle Pass etkinleştiriliyor.

Valorant Battle Pass Nasıl Satın Alınır?

Valorant üzerinde çeşitli görevler yerine getirildiğinde Battle Pass otomatik şekilde elde edilir. Fakat daha özel ödüllerin elde edilmesi için VP kullanımına ihtiyaç vardır. Sitemizdeki Valorant VP satın al hizmetlerimizden yararlanarak bu VP para birimlerine sahip olabilirsiniz.

Valorant VP Satın Alma

Sitemizde VP paketleri arasında oldukça geniş bir çeşitlilik bulunuyor. VP satın al işlemi için yapmanız gereken sitemizde ilgili kategoriye girerek bir paketi seçmenizdir.

  • Valorant 300 ve 600 VP paketleri,
  • Valorant 1250 ve 2500 VP paketleri,
  • 4400 ve 8500 VP paket seçenekleri,

Sitemiz üzerinde Valorant VP paketleri arasında genel olarak bu türden bir çeşitlik bulunuyor. Her biri uygun ödeme seçenekleriyle kolayca satın alınabiliyor.

Valorant VP İndirimi

Bütçenizi çok fazla zorlamadan sizler de uygun Valorant VP fiyatları ile en iyi paketlere sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz indirimli fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?