VALORANT Demirdiken Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Demirdiken Koleksiyonu Oyunda!

VALORANT yeni koleksiyonu bugün itibariyle oyuna geldi. VALORANT Demirdiken Koleksiyonu'na dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Demirdiken Koleksiyonu

Demirdiken Koleksiyonu bugün itibariyle oyuna eklendi. 26 Mayıs'a kadar oyunda kalacak. Demirdiken Koleksiyonu içerisinde Frenzy, Bucky, Ares, Vandal ve bıçak skinlerini bulunduruyor. Koleksiyon içerisindeki silah kaplamalarının, bıçak hariç herhangi bir yükseltmesi veya renk seçeneği bulunmuyor. Sadece Demirdiken Topuz'un bir adet yükseltme seçeneği mevcut. Koleksiyonda herhangi bir yükseltme ya da renk seçeneği olmamasından dolayı oldukça uygun bir fiyatla mağazadaki yerini alıyor. oldukça etkileyici olan bu koleksiyondaki tüm silahların tek fiyatları 1275 VP olarak sunuluyor. Demirdiken Koleksiyonu Fiyatı 5100 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 2550 VP kar etmiş oluyorsunuz.

Demirdiken Koleksiyonu Silahları

Demirdiken Frenzy - 1275 VP

Demirdiken Bucky - 1275 VP

Demirdiken Ares - 1275 VP

Demirdiken Vandal - 1275 VP

Demirdiken Topuz - 2550 VP

Demirdiken Koleksiyonu - 5100 VP

VALORANT Demirdiken Koleksiyonu'na dair tüm detayları size aktardık. Oyuncular tarafından tam bir fiyat performans koleksiyonu olan bu özel silah kaplamalarına sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, VP alarak indirimleri yakalayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?