VALORANT Fade Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Fade Geliyor!

Yeni Türk Öncü ajanımız olan Fade’in dün itibariyle tanıtım fragmanları yayınlandı. Oldukça büyük bir heyecanla beklediğimiz Fade ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP için adres Kabasakal Online!

VALORANT Fade Fragmanı

VALORANT’ın yeni heyecan verici ajanı Fade ile ilgili dün yepyeni bir sinematik yayınlandı. Öncelikle bu sinematiği sizinle paylaşalım.

Yeni Ajan Fade'in, Cypher'ın odasındaki İstanbul Operasyonuna ait olan sesli mesajına ait bir fragman bizimle paylaşıldı. Büyük finalle beraber Fade fragmanı tüm dünyadaki VALORANT severler ile buluştu. Özellikle Türk oyuncular için uzun süredir beklenen ve oyunlarda görmek istenilen Türklere özel içerikleri Riot Games 28 Nisan tarihi itibariyle oyuna eklemiş olacak. Açıkcası Kabasakal Online ailesi olarak Fade'in oyuna eklenmesini sizin gibi biz de büyük bir heyecanla bekliyoruz. VALORANT Fade yetenekleri neler olacak dediğinizi duyar gibiyiz. Bununla ilgili bir sinematik VALORANT tarafından dün itibariyle paylaşılmıştı.

VALORANT Fade ile ilgili şimdilik sizinle paylaşacağımız bilgiler bu kadar. Yakın zaman içerisinde Fade oyuna gelecek. Fade geldiği zaman detayları kaçırmamak için Kabasakal Online'ı takip etmeyi unutmayın. Bu arada Fade gelmeden tüm hazırlıkları tamamlamak için hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve indirim VP alın. Fırsatlar sizin için Kabasakal Online'da devam ediyor!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?