VALORANT Fade Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Fade Oyunda!

VALORANT'ın en heyecan verici günlerinden birisindeyiz. Çünkü bugün Yeni Türk Ajan Fade oyuna eklendi. Ayrıca 4.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti ve 4.08 Yama Notları değişiklikleri de oyunda yerini alıyor. Bu büyük heyecan ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında. Fade ile VALORANT keyfini yaşamak için indirimli VP alabilirsiniz. Kabasakal Online ile beraber VALORANT daha güzel!

VALORANT Fade

Yeni Ajan Fade bugün itibariyle oyunda. Uzun süredir beklediğimiz ve tanıtım olarak şimdiye kadar olan en iyi ajan tanıtımına sahip Fade için özellikle Türk oyuncular oldukça heyecanlı. Eğer Fade'i direkt açarak oynamak istiyorsanız 1000 VP'ye ihtiyacınız olacak. Öncü bir rol ile karşımıza çıkan Fade, şimdiden oyuncuların tercihi olmayı başaracak gibi görünüyor. Skye, Sova, Astra ve Breach'in bazı yeteneklerine benzer yetenekleri de mevcut. Korkuları açığa çıkartan etkileyici Fade yetenekleri ise şu şekilde:

C - Ecel

Ecel’i düz bir hatta ileriye yollamak için ateş etme tuşuna basabilirsiniz. Tıpkı Skye'ın kör etme yeteneği gibi yön verebiliyorsunuz. Bir düşmanı gördüğü zaman Ecel otomatik olarak düşmanı yakalıyor. Düşmanlar Ecel'i yok edebiliyorlar. Eğer Ecel düşmanı yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar.

Q - Mıhla

Kâbus mürekkebinden küre kuşanın. Küreyi fırlatmak için ateş etme tuşuna basabilirsiniz. Küre belli bir süre sonra yere çarpar. Mürekkep küresi yere çarptıktan sonra patlar ve düşmanların içinden normal yollarla çıkamayacağı bir bölge oluşturur. Bunu tıpkı Astra'nın küre yeteneği gibi düşüne bilirsiniz. Uçuşu sırasında küreyi yere erken indirmek için yetenek tuşuna basabilirsiniz.

E - Musallat

Kâbuslardan fırlamış bir varlık kuşanın. Küreyi fırlatmak için ateş etme tuşuna basabilirsiniz. Küre belli bir süre sonra yere çarpar. Yere çarpan küre, kâbuslardan fırlamış bir varlığa dönüşür ve bu varlık, görüş alanı içinde kalan düşmanların yerini açığa çıkarır. Aynı Sova'nın görüş oku gibi düşünebilirsiniz. Düşmanlar bu varlığı yok edebilir. Uçuşu sırasında küreyi yere erken indirmek için yetenek tuşuna basabilirsiniz.

X - Gece Karanlığı

En etkileyici yeteneklerden birisi olan Fade ulti yeteneği. Korkunun gücünü kuşanın. Duvarların içinden geçebilen bir kâbus enerjisi göndermek için ateş edin. Bu enerji rakibe doğru giden bir iz oluşturmanın yanında rakibi sağır eder ve çürüme uygular. Tıpkı Breach ultisi şeklinde bir alana bu ultiyi gönderebilirsiniz.

VALORANT RGX 11z Pro Oyunda!


RGX 11z Pro Koleksiyonu'nda Classic, Spectre, Phantom, Operator ve Kelebek Bıçak skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 27 Nisan - 11 Mayıs tarihleri arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisindeki silah skinlerin 5 seviye yükseltmesi ve 4 farklı renk seçeneği bulunuyor. Özel bitiriş önceden oyuna eklenen koleksiyon ile aynı. Her aldığınız kill ile beraber silah üzerinde kill sayınız yazacak. Son zamanların en popüler koleksiyonu olan bu koleksiyondaki tüm silahların tek fiyatları 2175 VP olarak sunuluyor. RGX 11z Pro Koleksiyonu Fiyatı 8700 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 5525 VP kar etmiş oluyorsunuz.

RGX 11z Pro Classic - 2175 VP

RGX 11z Pro Spectre - 2175 VP

RGX 11z Pro Phantom - 2175 VP

RGX 11z Pro Operator - 2175 VP

RGX 11z Pro Kelebek - 4350 VP

RGX 11z Pro Koleksiyonu - 8700 VP

VALORANT 4.Bölüm 3.Kısım


Yepyeni bir VALORANT kısmıyla daha beraberiz. Yeni gelen 4.Bölüm 3.Kısım ile beraber Yeni Ajan Fade, RGX 11z Pro Koleksiyonu ve VALORANT Yeni Savaş Bileti oyunda. XP'leri toplayın ve Ragna-Rock Out uğuru, Koalisyon: Kobra Frenzy ve Arkana Bak spreyi gibi 3. Kısım'a özel içerikleri açın. VALORANT Savaş Bileti satın almak için VP alabilirsiniz. Ayrıca Jett, Neon ve Sova gibi ajanlarda da değişiklikler yapıldı. Jett ve Sova nerflenirken, Neon bufflandı. Jett üzerinde yapılan değişiklikler oyuncuları pek mutlu etmeyecek tarzda oldu. Sova ise oyunun kapalı betasında beri hiç değiştirilmeyen bir ajandı. Böylelikle ilk güncellemesini almış oldu. Neon da güçlendirme sebebi olarak da Jett'in gücünün biraz azaltılması olarak söyleyebiliriz.

Jett


Rüzgar Gibi

- E'ye basıldıktan sonra Jett'in bir Rüzgâr Gibi yükü harcanır ve 0,75 saniyelik bir gecikmeden sonra tuşa tekrar basıldığında Jett'in ileri atılabileceği 12 saniyelik zaman aralığı etkinleşir.

- Jett 2 skor alarak Rüzgâr Gibi yeteneğinin yükünü yenileyebilir.

- Jett'in ileri atılmasına yönelik değişikliklere ayak uydurmak adına Tırmanış modunda bıçak turlarındaki ileri atılma işlevi düzenlenecek.

Neon

Genel

- Bir düşmanı öldürdükten sonra kazanılan enerji miktarı arttı: %25 >>> %100

Yüksek Devir

Neon'un çatışmaya dalmak için hareket özelliklerini kullanırken hızının biraz kesildiğini, özellikle de hız kısıtlaması sebebiyle yer yer başarısız olduğunu fark edildi. Bu değişikliklerle birlikte çatışmaya çok daha doğal bir şeklide kayarak dalabileceğini umuluyor. Kuşanma gecikmesi sırasında kayma yeteneği kullanılamaz. Hız kısıtlaması kaldırıldı. Neon artık iki yana ve ileriye kayabiliyor. Kayabilmesi için sadece hareket halinde olması gerekiyor.

- Enerji tüketimi arttı: 6,7/sn >>> 10/sn

Hız Şeridi

Duvar hasarı kaldırıldı. Bu değişikliğin sebebi Hız Şeridi yeteneğini Neon veya silah arkadaşları için daha ilgi çekici bir seçenek haline getirmekti. Çünkü bu değişiklikle birlikte yeteneğin yanlışlıkla hasar verme ihtimalinden doğan yıkıcı sonuçlar önlenecek.

Sova

Baykuş Dron

- Etki süresi azaldı: 10 sn >>> 7 sn

- Canı azaldı: 125 >>> 100

İğnenin Ortaya Çıkarma Özelliği

- Açığa çıkaran sinyallerin sayısı azaldı: 3 >>> 2

- Açığa çıkaran ilk sinyalden önceki ilk gecikme süresi arttı: 1,2 sn >>> 1,6 sn*

- *Birinci ve ikinci açığa çıkarma sinyali arasındaki gecikme süresi hâlâ 1,2 sn.

Yaşam Kalitesi

Nişangâh beyaz kullanıcı arayüzünde daha belirgin görünmesi için yeşil olarak değiştirildi. [Hedef Vuruldu] doğrulama metnindeki gecikme kaldırıldı. [Hedef Vuruldu] doğrulama metni artık Baykuş Dron'dan çıkarken de kullanıcı arayüzünde görünür olacak. [Hedef Vuruldu] doğrulama metni artık ekranda 1 sn yerine 2 sn boyunca görünecek. Dron iğnesinin doğrulamasını daha belirgin kılmak adına hem Sova'nın hem de vurulan oyuncunun duyduğu ses efekti düzenlendi. İğnenin bekleme süresini gösteren kullanıcı arayüzü öğesinin bir rakibi işaretledikten sonra doğru şekilde güncellenmesine engel olan Baykuş Dron hatası giderildi.

Şok Oku

- Maksimum hasarı azaldı: 90 >>> 75

Alan hasarı yeni maksimum hasarıyla uyumlu olacak şekilde düzenlendi.

VALORANT Fade, RGX 11z Pro Koleksiyonu ve 4.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Bu eşsiz heyecana ortak olmak hemen indirimli VP satın alın. VP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?