Valorant : Forsaken Silah Kaplamaları Tanıtıldı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAPValorant : Forsaken Silah Kaplamaları Tanıtıldı

Riot Games’in popüler FPS oyunu Valorant da yeni silah kaplamaları tanıtıldı. Hikâye temasına uygun olarak tasarlanan Forsaken silah kaplamaları yeşil temasıyla çok şık duruyor. Forsaken silah kaplamaları kötü amaçlı ajanların oluşturduğu kendilerine krallık adını veren organizasyon karşısında mücadele eden Valorant Protokol ekibinin en gözde silahları olarak tasarlandı.Forsaken Silah Kaplamaları Ne Zaman Geliyor ?

Forsaken silah kaplama setinin çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı ancak 3. Kısım oyuna yakında geliyor. Forsaken silah kaplamalarının 3. Kısımda yeni harita Breeze ile beraber oyuna eklenmesi muhtemel gözüküyor.

Forsaken Silah Kaplamalarının Fiyatı Ne Olacak ?

 Vandal , Operatör , Spectre , Classic ve Bıçak olarak sunulan kaplama setinde her ürün 1775 VP olacak. Forsaken silah kaplamalarını set olarak almak isteyenler için ise indirimli olarak 7100 VP’lik bir paket sunuluyor.

Forsaken Silah Kaplaması Setine Nasıl Sahip Olabilirsiniz ?

Özel efektlere sahip olacak olan Forsaken silah kaplamaları setine 14 yıldır online alışverişin güvenli adresi kabasakalonline.com üzerinden uygun fiyatlı VP satın alarak ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?