Valorant Fracture’ı Keşfedin ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


Valorant Fracture’ı Keşfedin !

Dünyada en çok sevilen FPS oyunlarından biri olan Valorant için yeni resmi harita duyurusu yapıldı. Yeni Harita Fracture ! Kısa bir süre içerisinde oyuna eklenecek olan bu yeni haritayla ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın almak adres Kabasakal Online !

Yeni Harita Fracture

Valorant sosyal medya hesaplarında yaptığı duyuru ile yeni haritanın adının Fracture olacağını duyurdu. Bununla birlikte yeni haritayla ilgili kısa bir fragman da paylaşıldı. Fragmanın seslendirmesini oyun içerisinde olmayan yeni bir sesin yapması, yeni ajan Deadeye'ın oyuna eklenebileceği düşüncesini akıllara getiriyor. Yeni Harita Fracture’ın 8 Eylül’de oyuna eklenmesi bekleniyor. Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.


3.Bölüm 2.Kısım Savaş Bileti

Yeni haritanın duyurulması ile birlikte 3.Bölüm 2.Kısım Savaş Bileti içeriği de sızdırıldı. Oldukça ilgi çekici ve oyuncuları şimdiden çok heyecanlandıran yepyeni silah kaplamaları ve uğurlar için geri sayım da bu şekilde başlamış oldu. 8 Eylül itibariyle oyuna eklenecek olan yepyeni Savaş Bileti içeriklerinden bazıları ise şu şekilde :

PHANTOM - GHOST - MARSHALL - BUCKY

DOGECOİN UĞURU

JETT VE VIPER SPREYLERİ

Valorant yeni harita Fracture ve 3.Bölüm 2.Kısım Savaş Bileti ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Yeni haritanın oyuna eklenmesini herkes gibi biz de büyük bir merakla bekliyoruz. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla Valorant VP satın almak buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?