Valorant Gece Pazarı Aktif ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Gece Pazarı Aktif !

En sevilen FPS oyunlarından olan Valorant’ta bu gece itibariyle Gece Pazarı oyuna eklendi. Valorant hesabınıza gelecek olan rastgele 6 silah kaplamalarından istediğinizi büyük indirimlerle alma şansına sahipsiniz. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın alıp Gece Pazarı ürünlerini kaçırmamak için adres kabasakalonline.com !

Gece Pazarı Ne Zaman’a Kadar Açık ?

29 Temmuz itibariyle başlayan Valorant Gece Pazarı 11 Ağustos’a kadar aktif olacak. 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu şekilde oyun keyfini en üst seviyeye çıkarabiliyorsunuz.


Gece Pazarı Fotoğrafı Detayları

Gece Pazarı’nın oyuna getirilmesini sosyal medyada paylaştığı görselde dikkat çeken bir ayrıntı da mevcut. Başlangıç ve bitiş tarihlerinin sağında yazan üstü çizili bir yazının olduğunu görüyoruz. Muhtemelen oyuna eklenecek yeni bir harita veya ajanın isminin olduğu tahmin ediliyor.

Valorant VP Nasıl Satın Alırım ?

Buraya tıklayarak indirimli fiyat fırsatıyla satın alacağınız Valorant VP ile en sevdiğiniz Valorant Silah Kaplamalarına sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?