Valorant Gece Pazarı Aktif Edildi ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Gece Pazarı Aktif Edildi !

En sevilen FPS oyunlarından birisi olan Valorant için Gece Pazarı bugün itibariyle aktif edildi. Gece Pazarı’nın oyuna eklenmesi ile birlikte indirimli 6 farklı silah kaplamasından dilediğinize sahip olabileceksiniz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Valorant Gece Pazarı Nedir ?

30 Eylül itibariyle başlayan Valorant Gece Pazarı 13 Ekim’e kadar aktif olacak. 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu şekilde oyun keyfini en üst seviyeye çıkarabiliyorsunuz.

Valorant Yeni Ajan Kısa Süre İçinde Oyunda !

Daha önceki Gece Pazarları’nın oyuna eklenmesiyle birlikte oyuna yeni bir harita veya yeni ajan geliyordu. Bu Gece Pazarı güncellemesi ile birlikte Fransız Gözcü Deadeye’ın oyuna kısa süre içerisinde ekleneceğini tahmin ediyoruz. 17.Ajan olarak oyuna eklenecek olan Deadeye, tıpkı Sova, Cypher ve Killjoy gibi Gözcü Ajan olacak. Deadeye, Fracture haritası portalları tarafından oyuna ekleneceği düşünülen yeni ajan olarak oyuna gelecek. Kısa süre önce Fracture haritasında kısa değişiklikler yapılarak sinyaller verilmişti. Gece Pazarı sonlandıktan 1 hafta sonra Yeni Ajan Deadeye’ın gelmesini bekliyoruz. Çünkü Deadeye'ın olduğu düşünülen silah artık yerinde yok.

Valorant VP Nasıl Satın Almak için Ne Yapmalıyım ?

Buraya tıklayarak indirimli fiyat fırsatıyla satın alacağınız Valorant VP ile en sevdiğiniz Valorant Silah Kaplamalarına sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?