VALORANT Gece Pazarı Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Başladı!

VALORANT oyuncuları için yenilikler durmak bilmiyor! İlk başta yeni yıl etkinlikleri şimdi ise VALORANT Gece Pazarı ile birlikte VALORANT oyuncuları harika bir yıl geçiriyor. VALORANT Gece Pazarı ile ilgili tüm soruların yanıtları haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de VALORANT Night Market ya da bilinen diğer adıyla VALORANT gece pazarı indirimli VP ile faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen Kabasakal Online güvencesi ve hızlı teslimat garantisi ile birlikte VALORANT VP satın alın!

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman?

VALORANT Gece Pazarı 8 Aralık gece saat 03:00'te mağazalara eklenecek. VALORANT Gece Pazarını açmak için tek yapmanız gereken ana sayfada sağ üst köşede bulunan kart simgesine basmak. Ardından çevireceğiniz kartlar ile sizlere rastgele olarak olarak verilen 6 silah kostümünden birini harika indirimler ile satın alabilirsiniz. 


VALORANT Gece Pazarı Nedir?

VALORANT Gece Pazarı düzenli olarak ortalama 2 ayda bir yapılan VALORANT etkinliğidir. En son Eylül ayında oyuncular ile buluşan Gece Pazarı ile harika VALORANT silah desenlerini indirimli bir şekilde uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Tabii ki şans her zaman yüzünüze gülecek diye bir şart yok. Gece Pazarında çıkan altı silahta sahip olmadığınız silahlara göre tamamen rastgele bir şekilde dağılıyor. 

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Bitiyor?

VALORANT Gece Pazarı başlangıcından sonra mağazalarda 29 gün boyunca kalacak. Yani 5 Ocak günü VALORANT Gece Pazarı son bulacak. Harika silah desenleri satın almak için 29 gününüz var bu yüzden acele etseniz iyi edersiniz. VALORANT Gece Pazarı silahlar etkinlik bitişine kadar değiştirilemediği için beğendiğiniz desenleri Gece Pazarı bitmeden satın almaya dikkat edin.

VALORANT Gece Pazarı ile Gelecek Silahlar

VALORANT Gece Pazarına gelecek silah desenleri her zaman için oyuncular üzerinde büyük bir merak duygusu uyandırıyor. Ne yazık ki önceden belirlenemeyen bu silah kostümlerini tahmin etmenin bir yolu var. VALORANT Gece Pazarı belli bir silah havuzu içerisinden seçiliyor. Aşağıdaki görselden hangi koleksiyonların silah havuzunda olacağını inceleyebilirsiniz!

VALORANT Gece Pazarı hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Sizlere hangi silah desenleri çıktı bizler ile paylaşmayı unutmayın. Gece Pazarından ekstra indirimler ile faydalanmak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve VALORANT VP satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?