VALORANT Gece Pazarı Geldi ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Geldi !

Oyuncular tarafından en sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Gece Pazarı bugün itibariyle oyuna geldi. Gece Pazarı’nın oyuna eklenmesi ile birlikte indirimli 6 farklı silah kaplamasından dilediğinize sahip olabileceksiniz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Gece Pazarı Nedir ?

Geçen sene Çin yeni yılına denk gelen ve 12 Şubat itibariyle oyuna eklenen VALORANT Gece Pazarı, bu sefer 10 Şubat itibariyle oyundaki yerini alıyor. 23 Şubat tarihine kadar oyunda kalacak olan Gece Pazarı ile beraber uzun süredir beklediğiniz silah kaplamaları indirime girmiş olabilir. Kontrol etmek için oyuna giriş yaparak sağ üstteki küçük karta tıklayıp, karşınıza gelen 6 farklı seçeneği açmanız yeterli olacak.

VALORANT Gece Pazarı ile beraber 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. Sizin Gece Pazarı'nıza hangi skinler geldi ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla VP satın alarak Gece Pazarı silah kaplamalarına sahip olmak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?