VALORANT Gece Pazarı Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Geliyor!

VALORANT için Gece Pazarı kısa süre içerisinde oyuna geliyor. Gece Pazarı'na dair sızdırılan tüm bilgiler haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Gece Pazarı

 VALORANT Gece Pazarı 7 Nisan itibariyle oyuna eklenecek. Gece Pazarı içerisinde 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız çok uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. 7 Nisan - 20 Nisan tarihleri arasında oyunda olacak olan VALORANT Gece Pazarı için heyecanlı bekleyiş şimdiden başladı. Bir önceki Gece Pazarı'na ait görseller ise şu şekildeydi :

VALORANT Gece Pazarı 7 Nisan

Twitter üzerinden paylaştığı görsellerle oyunculara ön bilgi sızdıran Mike, Gece Pazarı'na ait bir görseli de kısa bir süre önce paylaşmıştı. Gece Pazarı'na ait paylaşılan görsellerin arka planına bakacak olursak, VALORANT Yeni Türk Ajan'a dair de ufak ipucularının bulunduğunu anlıyoruz. Yeni ajanın, Skye'ın kurtları gibi bir canlı veya nesne ortaya çıkaran Totem yeteneğinin olduğunu düşündüğünü de paylaştı.

VALORANT Gece Pazarı ile ilgili tüm detayları size aktardık. Sizce paylaşılan Gece Pazarı görselindeki ipucuları neler? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Gece Pazarı indirimlerine hazırlıkları tamamlamak adına, ihtiyacın olan VALORANT VP satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?