VALORANT Gece Pazarı Geri Döndü YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Geri Dönüyor

VALORANT'ın favori etkinliği Gece Pazarı çok kısa bir süre içerisinde oyuna geri geliyor. VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek? VALORANT gece pazarı nedir gibi tüm soruların cevabı sizleri haberin devamında bekliyor. Çoğu oyuncu şimdiden VALORANT Gece Pazarı'na hazırlık yapmaya başladı bile. Siz de hazırlık yapmaya başlamak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile VALORANT VP satın alın Gece Pazarına hazırlıklı olun. 

VALORANT Gece Pazarı

Yaklaşık bir buçuk aylık bir aranın ardından yeni Gece Pazarı oyuna geri dönüyor. VALORANT Gece Pazarı  21 Temmuz tarihinde markette yerini alacak. Tüm VALORANT oyuncularının büyük bir heyecanla beklediği bu etkinlik 3 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Harika VALORANT silah kaplamalarına uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız VALORANT Night Market tam sizler için. Karşınıza gelecek 6 kapalı kartı açarak özel skinlere indirimli fiyatlar ile sahip olabileceksiniz. Eğer yeteri kadar şanslıysanız hep almak istediğiniz silahı ya da bıçağı indirimli VP fiyatları ile birlikte alabilirsiniz. Unutmayın ki açılacak 6 kartı yenilemek gibi bir şansınız yok. 

Daha önceki Gece Pazarlarının görsellerinde gelecek olan yeniliklere dahil görseller vardı. Örneğin bir önceki VALORANT gece pazarı görseli yeni harita Pearl'e ait bir ipucuydu. Ondan bir önceki görselde ise Yeni Ajan Fade'e ait ipucları vardı. Bu yüzden bu görselde VALORANT'ın bir sonraki etkinliğine veya büyük bir yeniliğine ait bir ipucu olabilir.  VALORANT Gece Pazarı hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Sizler yeni gece pazarı için hazırlık yapmaya başladınız mı? Hazırlıklarınız için Kabasakal Online yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile birlikte VALORANT VP satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?