VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman?

VALORANT'ın oyuncuları tarafından en sevilen etkinliklerinden biri olan VALORANT Gece Pazarı çok yakında oyuna geri dönüyor. VALORANT Gece Pazarı ne zaman geliyor sorunun cevabı haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de hemen Kabasakal güvencesi ile VALORANT VP satın alın ve gece pazarına hazırlıklı olun!

VALORANT Gece Pazarı

VALORANT gece pazarı etkinliğinin üzerinden neredeyse bir buçuk ay geçti. Bu da demek oluyor ki VALORANT gece pazarı çok yakında oyuna geri dönecek! Her geldiğinde 2 hafta boyunca oyunda aktif olarak kalan VALORANT Gece Pazarı ile birlikte uzun süredir istediğiniz silah kaplamalarını indirimli fiyatlar ile alabilirsiniz. Favori kostümlerinizi satın almak için VALORANT Night Market harika bir etkinlik.  Karşınıza gelecek 6 kapalı seçeneği açarak özel silah skinlerini indirimli fiyatlarıyla alabilirsiniz. VALORANT Gece Pazarı ne zaman eklenecek diye soruyorsanız henüz kesin bir bilgi olmasa da Temmuz'un üçüncü haftasında oyuna eklenmesini beklemek yanlış olmaz. VALORANT Gece Pazarı yenilemek gibi bir şansınız maalesef ki bulunmuyor. VALORANT Gece Pazarı için heyecanlı bekleyiş şimdiden başladı. Bir önceki Gece Pazarlarına ait görseller ise şu şekildeydi:

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek sorularınızı şimdilik bu şekilde yanıtlamış olalım. Sizin almak istediğiniz silah kaplamaları neler? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizler ile paylaşmayı unutmayın. Gece Pazarı indirimlerine hazırlıkları tamamlamak için ihtiyacın olan VALORANT VP satın almak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?