VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

VALORANT'ın oyuncular tarafından en çok sevilen etkinliklerinden birisi olan Gece Pazarı çok kısa süre içerisinde oyuna geliyor. Tüm detaylar ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Gece Pazarı

1 ay aranın ardından yeni Gece Pazarı oyuna geliyor. VALORANT Gece Pazarı 19 Mayıs tarihi itibariyle oyunda olacak. Oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği bu etkinlik. 1 Haziran'a kadar devam edecek. Uzun süredir istediğiniz silah kaplamalarını uygun fiyata almak istiyorsanız VALORANT Night Market tam sizin için geliyor demektir. Karşınıza gelecek olan 6 kapalı seçeneği açarak özel silah skinlerinin indirimli fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer şanslıysanız istediğiniz silahı ya da bıçağı indirimli VP fiyatlarına alabilirsiniz. Ama unutmayın, 19 Mayıs - 1 Haziran arasında gerçekleşecek VALORANT Gece Pazarı için açılan 6 kutucuğun daha sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmayacak. VALORANT Gece Pazarı için heyecanlı bekleyiş şimdiden başladı. Bir önceki Gece Pazarı'na ait görseller ise şu şekildeydi :

VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek sorularınızı şimdilik bu şekilde yanıtlayalım. Siz hangi silah kaplamalarını istiyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Gece Pazarı indirimlerine hazırlıkları tamamlamak adına, ihtiyacın olan VALORANT VP satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?