VALORANT Gece Pazarı Oyuna Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Oyuna Geldi!

En çok oynanan FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Gece Pazarı bugün itibariyle oyuna geldi. Gece Pazarı ile beraber indirimli 6 farklı silah kaplamasından dilediğinize sahip olabileceksiniz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Gece Pazarı Nedir ?

 VALORANT Gece Pazarı, 7 Nisan itibariyle oyundaki yerini almış oldu. 19 Nisan tarihine kadar oyunda kalacak olan Gece Pazarı ile beraber uzun süredir beklediğiniz silah kaplamaları indirime girmiş olabilir. Kontrol etmek için oyuna giriş yaparak sağ üstteki küçük karta tıklayıp, karşınıza gelen 6 farklı seçeneği açmanız yeterli olacak. Gece Pazarı arka planına baktığımız zaman Yeni Türk Ajan'a dair küçük detayların da eklendiğini görebiliyoruz. Bounty Hunter kod adlı yeni ajana ait bir göz de Gece Pazarı yazısının tam ortasında bizi karşılıyor.

VALORANT Gece Pazarı ile beraber 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu değil. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. Sizin Gece Pazarı'nıza hangi skinler geldi ? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla VP satın alarak Gece Pazarı silah kaplamalarına sahip olmak için hemen aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?