VALORANT Gece Pazarı Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Gece Pazarı Oyunda !

En sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Gece Pazarı bugün itibariyle aktif edildi. Gece Pazarı’nın oyuna eklenmesi ile birlikte indirimli 6 farklı silah kaplamasından dilediğinize sahip olabileceksiniz. Ayrıca 19.Yeni Ajan ile ilgili küçük ipuçları da paylaşıldı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Gece Pazarı Nedir ?


9 Aralık itibariyle başlayan VALORANT Gece Pazarı 22 Aralık’a kadar aktif olacak. 6 farklı silah kaplaması sunuluyor ve açıldıktan sonra yenilenme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Beklediğiniz silah kaplamalarını veya bıçakları şanslıysanız uygun fiyata alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu şekilde oyun keyfini en üst seviyeye çıkarabiliyorsunuz.

VALORANT 19.Ajan Geliyor !


Poligon’daki Brimstone odasına yeni ses kayıtları geldi. Bu ses kaydına göre Chamber, Brimstone ve Killjoy’un yapmış olduğu yeni proje için en uygun kişinin 19 numaralı bir kadına ait olduğunu söylüyor. Ayrıca Chamber bu kişi ile Brimstone’un konuşması gerektiğini, kendisinin yeni ajan ile geçmişte tatsız olaylar yaşadığını da iletiyor. Bunların yanı sıra Brimstone Sage’e attığı mail ile Radyant eğitiminin başına geçmesini istediğini ve bu eğitimin Reyna’dan uzak tutulması gerektiğini belirtiyor. Böylelikle VALORANT 19.Yeni Ajan’ın, Sage’in eğitimi ile buzlar üzerinde bir yeteneği olabileceğini veya can basabilme özelliği olacağını tahmin edebiliriz. Ayrıca konuşulanlar arasında VALORANT Yeni Ajan, Filipinli olacak. Gece Pazarı’nın arka teması olarak yıldızların oluşu ve Filipinler’de yılbaşının yıldızlar ile kutlanışı ise buna kanıt olarak gösteriliyor.

VALORANT Gece Pazarı ve VALORANT 19.Yeni Ajan ile ilgili tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi ve Gece Pazarınıza gelen silah kaplamaları yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Gece Pazarı indirimlerinde ihtiyacınız olan şeyleri yani VALORANT VP satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?