Valorant Go! 2.Cilt Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Go! 2.Cilt Koleksiyonu Oyunda !

En çok sevilen FPS oyunu VALORANT için bir süre önce Valorant GO! 2.Cilt Koleksiyonu oyuna eklenmişti. Peki bu koleksiyon oyuncular tarafından sevildi mi ? Koleksiyon fiyatı ve detayları gibi soruların cevabı haberimizin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

Valorant Go! 2.Cilt Silah Kaplamaları

Oyuna yeni eklenen Valorant Go! 2.Cilt Silah Kaplamaları oyuncular tarafından oldukça sevildi. İlk seriye benzer tasarımlar üzerinde geliştirmeler yapılmış ve oyuncuların beğenesini sunulmuş. Oyuncular yeni silah koleksiyonuna ilk çıktığı günden beri ilgi göstermeye devam ediyor. 6 Ekim tarihine kadar mağazadan bu silah koleksiyonunu satın alabileceksiniz.

Valorant Go! 2.Cilt Koleksiyonu Fiyatları

Valorant Go! 2.Cilt Classic - 1775 VP

Valorant Go! 2.Cilt Ares - 1775 VP


Valorant Go! 2.Cilt Vandal - 1775 VP


Valorant Go! 2.Cilt Operator - 1775 VP


Yoru'nun Janti Kelebek Bıçağı - 3550 VP

Valorant Go! 2.Cilt Koleksiyonu - 8855 VP

Paket içerisindeki spreyler, kartlar ve uğurlar da ayrı ayrı fiyatlandırmalarla satışa sunuluyor. Valorant Go! 2.Cilt Koleksiyonu'nu paket halinde almanız durumunda 7670 VP kar elde etmiş oluyorsunuz. Valorant Go! 2.Cilt Silah Kaplamalarını satın almak için ihtiyacınız olan Valorant VP'ye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?