VALORANT Hakkında Bilmedikleriniz YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Hakkında Bilmedikleriniz

VALORANT sadece basit bir FPS oyunu olmanın dışında oyun içerisindeki detaylar, karakterlerin hikayeleri ve yapım süreçleri, atmosferi gibi bir çok etki ile çoğu oyuncunun favori FPS oyunlarından biri haline gelmiş durumda. Riot Game'in en iyi yaptığı şeylerden biri zaten karakter, evren yaratımı ve bunların üzerine kurulan başarılı bir hikaye. VALORANT içinde aynı şey geçerli. Haberimizin devamında VALORANT'ın harika evreni içerisindeki detaylardan oyun içerisinde belki fark etmediğiniz detaylardan bahsedeceğiz. Şimdi sizlerde bu harika evrenin heyecanını zirvede yaşamak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile VP satın al!

VALORANT Hakkında Bilinmeyenler

VALORANT hakkında bilinmeyenler başlığı ile sizlere gerek VALORANT'ın hikayesi içindeki gerek oyun içerisindeki ufak detaylardan bahsedeceğiz. İşte gözden kaçan detaylar;

-VALORANT protokolünün kurucuları arasında Brimstone ve Viper'da yer alıyor. Şu anki organizasyonun kuruluşunda büyük emekleri bulunuyor. İkili her ne kadar kuruluşta büyük destekte bulunsalarda liderlik olarak bir yetkileri yok. Sadece Brimstone ve Sage'in ikinci yetkili olarak yetkileri var.

-Oyunun henüz yapım aşamasında Shatter, Joules ve Crusader isimli üç karakter bulunmaktaydı. Fakat ilerleyen süreçte bu karakterler değiştirildi. Joules'in yetenekleri Killjoy'a geçti. Crusader ise birkaç değişiklik yapıldıktan sonra Breach olarak karşımıza çıktı. 

-Killjoy yapım aşamasının başlarında erkek olarak tasarlanmıştı. Hatta ondan önce bir robot olarak tasarlandı. Daha sonra şu anki günümüz haline geldi. 

-VALORANT protokolünde çalışmaya başlamadan önce Jett Seoul'de bir restoranda aşçı olarak çalışıyordu. Viper bir psikologdu. Phoenix ise okuldan bir binayı ateşe verdiği için atılmıştı.

-KAY/O bir başka evrende radyantları yok etmek için yaratılmıştı. Yaratıldığı evrende radyantlar insanların bir düşmanı ve bir robot olarak amacı radyantları yok etmek. Daha önce kendi evreninde Astra, Sage ve Skye ile mücadele etmiş ve Reyna'yı öldürmüştür. 

-Sage'in yetenek küreleri kemerinde giydikleri ile aynıdır. Aynı zamanda bu kürelerin içerisinde radyanit bulunmaktadır.

-Brimstone'nun bilekliklerini Killjoy tasarlamıştır.

-Astra yemek yapmaya bayılıyor. Kendi favori yemeği ise "Jollof" . Batı Afrika'da meşhur bir pirinç yemeği.

-Normalde Yoru'nun maskesi nereye isterse oraya ışınlanmasını sağlıyor.

-Tüm ajanların oyun dışında ki boyları farklı olsa da oyun içerisinde ki boyları vuruş alanlarının değişmemesi adına aynı.

-VALORANT haritaları içerisinde bir çok League of Legends göndermesi bulunuyor. Örneğin Haven'da Aurelion Sol heykeli ve ya Ascent haritasında ki Tahm Kench bankı gibi.

VALORANT hakkındaki az bilinen detaylar hakkındaki tüm bilgileri sizler ile paylaştık. Bu detaylardan bildikleriniz var mıydı? Atladığımız bir detayı veya belki de bizlerinde bilmediği bir özelliği biliyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayınız. Sizler de VALORANT heyecanını zirvede yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal Online'nın indirimli fiyatları ile VP almak!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?