VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu Oyunda !

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için yılın son koleksiyonu oyuna eklendi. VALORANT Yeni Silah Koleksiyonu adı ise Hatıralar Geçidi Koleksiyonu! VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu Fiyatı

Hatıralar Geçidi Koleksiyonu’nda Çarpışık Alemler Ghost, Özel Harekat Spectre, Asil Odin, Yitik Vandal ve Köken Operator skinleri bulunuyor. Bu yeni koleksiyon 30 Aralık – 12 Ocak arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisinde herhangi bir bıçak skini yer almıyor. Yeni silah koleksiyonunda, geçmişte oyuna eklenen ve sevilen silah kaplamaları tercih edilmiş. Yılın son koleksiyonu olmasından dolayı ise koleksiyon fiyatı oldukça uygun olarak mağazada sergileniyor. Tüm silahların tek fiyatları 1775 VP olarak sunuluyor. Hatıralar Geçidi Koleksiyonu Fiyatı 5945 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 2930 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu Silahları

Çarpışık Alemler Ghost – 1775 VP

Özel Harekat Spectre – 1775 VP

Asil Odin – 1775 VP

Yitik Vandal – 1775 VP

Köken Operator – 1775 VP

VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu – 5945 VP

VALORANT Hatıralar Geçidi Koleksiyonu ile ilgili fiyatları ve detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yılın son koleksiyonuna sahip olmak isterseniz, indirimli fiyat fırsatlarıyla VALORANT VP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online seninle !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?