VALORANT Hızlı XP Kazanma Yöntemleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Hızlı XP Kazanma Yöntemleri

VALORANT'a yeni mi başladınız ve ajan açmak için XP'ye mi ihtiyacınız var? Hiç dert etmeyin çünkü Kabasakal Online ailesi olarak en hızlı XP kasma taktiklerini sizlere sunacağız! VALORANT XP kasmak tahmininizden çok daha kolay. Haberin detaylarına geçmeden ekleyelim 15 Eylül'e kadar VALORANT VP'lerde harika indirimler var. Kabasakal Online okula dönüş kampanyası ile birlikte %5 indirim kodu uygulayın ve harika indirimler ile VP satın alın. Kullanabileceğiniz kod küçük harfler ile "okulamerhaba"!

VALORANT XP Nasıl Kazanılır?

Aslına bakarsanız VALORANT'ta XP kazanmanın mantığı çok basit. Oyun oynadıkça XP kazanıyorsunuz. Fakat kazanabileceğiniz XP için birden fazla etken var. Örnek olarak oyundaki oynanan round sayısı, aldığınız skor, oyunda MVP olmanız gibi etkenleri sayabiliriz. Aynı zamanda oynadığınız oyun türüne göre kazanabileceğiniz XP'ler değişiyor. Oyun türlerine geçmeden önce yapabileceğiniz bir farklı etkinlik ise günlük ve haftalık görevler. Günlük görevleri bitirdiğiniz taktirde her gün değişir. Haftalık görevlerde de aynı kural geçerlidir.

Standart Oyun Modu (2100 XP - 4700 XP)

Standart ve Mücadeleci oyun modunu birbirinden ayıran tek nokta Mücadeledi oyun modunun rekabetçi olması ve sizlere rütbe puanı vermesi. Standart oyunlar ortalama yarım saat sürüyor bu yüzden hızlı tecrübe kazanmak için çok iyi bir yol değil.

Mücadeleci Oyun Modu (1300 XP - 4700 XP)

Dereceli olarak bilinen oyun modu, oyuncuların birbirleri ile 5'e 5 mücadele ettiği ve rekabetin en yüksek olduğu oyun modudur. Maçların ortalama 40 dakika sürmesi hızlı XP kazanmak için Mücadeleci oyun modunu iyi bir seçenek yapmıyor.

Tırmanış (800 XP - 1000XP)

Takımların rasgele silah ve yetenek kullanarak 12 seviye boyunca rakibi öldürmeye çalıştığı oyun modu hem eğlenceli hemde hızlı bir yol olarak kullanılabilir. Daha fazla XP kazanmak için daha çok rakibinizi öldürün!

Ölüm Maçı (900XP)

Aslına bakılırsa 900 XP gibi düşük bir XP kazanılmasına rağmen Ölüm Maçı modu hızlı bir şekilde oynanabiliyor bu yüzden tecrübe puanı kazanmak için güzel bir yol. 

Spike'a Hücüm ( 1000XP )

Oyunların kısa sürmesi ile Spike'a Hücüm modu VALORANT hızlı XP kazanma teknikleri için iyi bir yol oluyor. Dört puana ulaşanın galip geldiği bu modda oyunlar ortalama sekiz dakika sürüyor.

Kopya Modu (900 XP - 1800 XP)

VALORANT Kopya Modu ise oynanan tur başına 100 XP ve kazanılan tur başına 200 XP veriyor. Kısa süren sekansları ile XP kazanmak için harika bir yol.

VALORANT oynarken hızlı tecrübe kazanabileceğiniz  tüm yolları sizler ile paylaştık. Şimdi sizler de açmak istediğiniz ajanları ve ya savaş bileti seviyelerini hızlı bir şekilde açabilirsiniz! VALORANT heyecanına zirvede yaşamak için hemen Kabasakal'ın harika indirimlerinden faydalanın ve "okulamerhaba" kodu ile %5 indirimli VALORANT VP satın alın!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?