Valorant Işık Muhafızları Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Işık Muhafızları Koleksiyonu Oyunda !

Valorant’a beklenen Işık Muhafızları Koleksiyonu seni bekliyor. Birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen bu yeni koleksiyon ile ilgili detaylar haberimizin devamında sizi bekliyor. Bayrama özel ekstra indirimlerle Valorant VP satın alıp Işık Muhafızları Koleksiyonuna sahip olmak için Kabasakal Online sitemize giriş yaparak fırsatları yakalayabilirsiniz !

Işık Muhafızları Koleksiyonu

Işık Muhafızları Sheriff ---> 2175 VP

Işık Muhafızları Ares ---> 2175 VP

Işık Muhafızları Vandal ---> 2175 VP

Işık Muhafızları Operator ---> 2175 VP

Işık Muhafızı Yadigarı ---> 4350 VP

Işık Muhafızları Koleksiyonu ---> 8700 VP

Her bir silah kaplamasında ayrıca seçebileceğiniz 4 farklı renk bulunuyor. Silah kaplamalarının default rengi dışında Pembe, Kırmızı/Yeşil, Mavi/Mor renk seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz. Eğer paket içerisindeki silah kaplamalarını tek tek almak isterseniz 2175 VP’den alabiliyorsunuz. Işık Muhafızı Yadigarı Bıçağı’nı ise tek olarak almak istediğinizde 4350 VP ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak Işık Muhafızları Koleksiyonu’nu alırsanız 8700 VP ödeme yaparak alabilir ve 4350 VP kar elde edebilirsiniz.

Valorant 3.02 Yama Notları

Bu yamada birçok hata giderildi. Bir yandan da KAY/O'nun oyuna etkisi gibi 3. Bölüm'le gelen büyük değişikliklerin incelenmeye devam edildiği açıklandı ve en güzeli ses düzeyi ayarı sonunda düzeltildi.

Oyun Sistemleri Güncellemeleri

Modellerin yüzeylerden geçme hesaplamalarında değişiklikler yapıldı. Artık oynanış sırasında bu sorunla daha az karşılaşacaksınız. Valorant geliştiricileri “Evet, hala geçmemesi gereken yerlerden geçen parçalar olacak ama artık ellerin, yakın dövüş silahlarının, yeteneklerin ve genel olarak efektlerin ince duvarlardan daha az geçtiğini göreceksiniz.” şeklinde bir not da paylaştı.

Sosyal güncellemeler

Ölümsüzlük ve üstü kademeler için bilgi kartı arayüzünde Karşılaşma Kademesi ve Liderlik Tablosu arasına bir boşluk eklendi.

Giderilen Hatalar

Ajanlar

- Sage artık Breeze'deki piramitlerin arasına Bariyer Küresi yerleştirerek minik bir görüş alanı oluşturamayacak.

- Birbirine çok yakın duran iki nesne arasında oluşturulan küçük boşluk, yeni ve avantajlı bir görüş açısı olarak kullanılıyordu.

- İPTAL/Komut (X) sırasında yeniden stabil hale getirilirken KAY/O'nun kaplama dokularının silahlara geçmesine neden olan hata giderildi.

- Raze artık Bombot'u bazı duvarların içinden gönderemiyor.

Sosyal

- Takım içi sesli sohbet ses düzeyi ayarının kendi kendine 50 seviyesine dönmesine neden olan hata giderildi.

- Sosyal paneldeki kaydırma çubuğunun bazen yanlış görünmesine neden olan hata giderildi.

- Bilgi kartı arayüzünde "Derecesiz" simgesini çevreleyen pikselli çerçeve düzeltildi.

- Bulanık arka planın bilgi kartı arayüzünde arkadaş notlarını okunmaz kılmasına neden olan sorun giderildi.

- VCT Masters Reykjavik Galibi unvanının, bilgi kartı arayüzünde oyuncu kartıyla üst üste binmesine neden olan hata giderildi.

Valorant Işık Muhafızları Koleksiyonu ve 3.02 Yama Notlarını sizinle paylaştık. En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın almak için buraya tıklamanız yeterli. Valorant VP alarak oyun keyfine Kabasakal Online farkıyla ulaş !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?