VALORANT Kaplan Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Kaplan Koleksiyonu Oyunda !

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Çin Yeni Yılı’na özel yepyeni koleksiyonu oyuna eklendi. VALORANT Yeni Silah Koleksiyonu adı ise Kaplan Koleksiyonu ! VALORANT Kaplan Koleksiyonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Kaplan Koleksiyonu Fiyatı

Kaplan Koleksiyonu’nda Shorty, Spectre, Phantom, Operator ve Bıçak skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 3 Şubat - 16 Şubat tarihleri arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisindeki silah skinlerinin herhangi bir seviye yükseltmesi veya özel bitirişi bulunmuyor. Bu yüzden fiyatı, getirilen diğer koleksiyonlara göre gayet uygun olarak sunuluyor. Tüm silahların tek fiyatları 1275 VP olarak sunuluyor. Kaplan Koleksiyonu Fiyatı 5100 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 3725 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Kaplan Koleksiyonu Silahları

Kaplan Shorty - 1275 VP

Kaplan Spectre - 1275 VP

Kaplan Phantom - 1275 VP

Kaplan Operator - 1275 VP

Kaplan Dişi - 2550 VP

Kaplan Uğuru x2 - 475 VP

Kaplan Spreyi - 325 VP

Kaplan Kartı - 375 VP

VALORANT Kaplan Koleksiyonu - 5100 VP

VALORANT 4.02 Yama Notları

VALORANT 4.02 Yama Notları ile beraber oyuna küçük düzeltmeler sağlandı. Yoru Rework ya da Omen Buff gibi herhangi bir değişikliğin olmadığı bu güncelleme ile beraber, VALORANT Yeni Ajan ve VALORANT Yeni Harita'nın da 4.Bölüm 3.Kısım ile beraber oyuna geleceği duyuruldu. Önümüzdeki yeni kısım ile oyundaki ajanların dengelenmesi ve oyun içi geliştirmeler bizimle olacaklar.

VALORANT Gece Pazarı

1 haftalık bir süre içerisinde oyuna eklenmesini beklediğimiz VALORANT Gece Pazarı ile heyecanlı bekleyiş başladı. Uzun süredir beklediğiniz silah kaplamalarına, büyük indirimlerle sahip olabileceğiniz bu dönem için tam tarih şimdilik belli olmasa da çok yakında oyunda olacak. Riot Games, geçen sene Çin Yeni Yılı ile beraber Gece Pazarı'nı oyuna eklemişti. Bu sene ise şimdilik Gece Pazarı oyuna eklenmemiş olsa da 12 Şubat'a kadar oyuna eklenmesini bekliyoruz.

VALORANT Yeni Ay Yılı Etkinlik Bileti

VALORANT Yeni Ay Yılı Etkinlik Bileti oyuna eklendi. 7 Aşamadan oluşan ve ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu etkinlik bileti 63.000 XP'lik görevlere sahip. Mutluluklar Dilerim Oyuncu Kartı, Mutlu Çin Mantısı Uğuru, Şanslı Kaplan Spreyi, 20 Radyanit, Kaplan ve Talihli Ünvanları gibi ücretsiz ödüllere sahip olabileceksiniz.

VALORANT Kaplan Koleksiyonu, VALORANT 4.02 Yama Notları ve VALORANT Gece Pazarı ile ilgili tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. VALORANT Yeni Ay Yılı Etkinlik Bileti ile ücretsiz olarak ödüllere sahip olabilirsiniz. Çin Yeni Yılı’na özel olarak getirilen bu özel koleksiyona sahip olmak isterseniz, indirimli fiyat fırsatlarıyla VALORANT VP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online seninle !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?