VALORANT Kar Diyarı Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Kar Diyarı Koleksiyonu Oyunda!

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için yeni yıla özel yepyeni bir koleksiyon oyuna eklendi. VALORANT Yeni Silah Koleksiyonu adı ise Kar Diyarı Koleksiyonu! VALORANT Kar Diyarı Koleksiyonu ile ilgili tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Kar Diyarı Koleksiyonu Fiyatı

Kar Diyarı Koleksiyonu’nda Classic, Judge, Ares, Phantom ve Bıçak silah skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 14 Aralık - 30 Aralık arasında mağazada olacak. Bu yeni silah koleksiyonunda silahların özel bitirişleri bulunmuyor. Bu sebepten dolayı ise fiyatları oldukça uygun olarak mağazada sergileniyor. Classic, Judge, Ares ve Phantom 1275 VP olarak belirlenirken Kar Diyarı Asası bıçağı 2550 VP’den satışa sunuluyor. Kar Diyarı Koleksiyonu Fiyatı 5100 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 3025 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Kar Diyarı Koleksiyonu Silahları

Kar Diyarı Classic – 1275 VP

Kar Diyarı Judge – 1275 VP

Kar Diyarı Ares – 1275 VP

Kar Diyarı Phantom – 1275 VP

Kar Diyarı Asası – 2550 VP

Kar Diyarı Uğuru – 475 VP

VALORANT Kar Diyarı Koleksiyonu ile ilgili fiyatları ve detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatlarıyla VALORANT VP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online seninle !Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?