VALORANT Karikatürize Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Karikatürize Koleksiyonu Oyunda!

VALORANT’a yepyeni bir silah koleksiyonu bugün oyuna eklendi. VALORANT Karikatürize Koleksiyonu'na dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Karikatürize Koleksiyonu

Karikatürize Koleksiyonu'nda Shorty, Stinger, Marshal, Ares ve Phantom skinleri bulunuyor ve bu yeni koleksiyon 14 - 27 Nisan tarihleri arasında mağazada olacak. Koleksiyon içerisindeki silah skinlerin bir seviye yükseltmesi ve 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Özel bitiriş bu koleksiyonda da mevcut değil. Bu yüzden fiyatı, getirilen diğer koleksiyonlara göre biraz daha uygun olarak sunuluyor. Her aldığınız kill ile beraber koleksiyon üzerindeki çizimler renkleniyor. Bela attığınız zaman ise karşınıza rengarenk bir silah çıkıyor. Renk olarak oldukça etkileyici olan bu koleksiyondaki tüm silahların tek fiyatları 1775 VP olarak sunuluyor. Karikatürize Koleksiyonu Fiyatı 6992 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 3983 VP kar etmiş oluyorsunuz.

VALORANT Karikatürize Koleksiyonu Silahları

Karikatürize Shorty – 1775 VP

Karikatürize Stinger – 1775 VP

Karikatürize Marshal – 1775 VP

Karikatürize Ares – 1775 VP

Karikatürize Phantom – 1775 VP

Karikatürize Oyuncu Kartları – 375 VP

Karikatürize Spreyler – 325 VP

Karikatürize Koleksiyonu – 6992 VP

VALORANT Karikatürize Koleksiyonu'na dair tüm detayları size aktardık. Fiyatına göre oldukça güzel olan bu özel koleksiyona sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, indirimli VP'nin sahibi olun.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?