VALORANT Kelebek Bıçak Oyuna Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Kelebek Bıçak Oyuna Geliyor !

Riot Games’in en çok sevilen FPS oyunu olan Valorant'a yepyeni silah kaplaması setiyle beraber Kelebek Bıçak oyuna nihayet ekleniyor. Bir süredir oyuna ekleneceği ile ilgili haberler dolaşıyordu. Bu gece itibariyle gelecek yeni skin koleksiyonu ile birlikte Kelebek Bıçağı envanterinize ekleyebileceksiniz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. İndirimli fiyatlarla bonus VP kazanmak için Kabasakal Online'da Valorant VP fırsatları devam ediyor !

VALORANT Özel Harekat Silah Koleksiyonu

Valorant Özel Harekat Silah Koleksiyonu ile birlikte Ghost, Spectre, Guardian, Phantom ve Kelebek Bıçak için özel silah kaplamaları da set olarak satışa sunulacak. Her bir silah, toplam 4 seviye ve 3 renk seçeneği içerecek. Seviye 2 ve Seviye 3 için silahınıza rastgele eklentiler ekleyebileceksiniz. Ancak bunlar oynanışı etkilemeyecek. Renk seçenekleri olarak karşımıza : kırmızı, mavi ve yeşil kamuflaj çıkacak.


VALORANT Özel Harekat Koleksiyonu Ne Zaman Gelecek ?

25 Ağustos 00:00’da oyuna eklenecek olan bu silah koleksiyonu ile birlikte Kelebek Bıçak satın alarak oyun heyecanınızı en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Özel Harekat Silah Koleksiyonu fiyatı 7100 VP olacak. Özel Harekat Silah Koleksiyonuna herkesten önce en uygun fiyat garantisi ile sahip olmak için ihtiyacınız olan Valorant VP’ye buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz.

VALORANT 3.04 Yama Notları

3.04 Yaması, oynanış teknolojisi ve espor özelliklerinde güncellemelerin yanı sıra ajanlar ve başka alanlarda bol miktarda hata düzeltmesi içeriyor. Aşağıda hepsi hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

AJAN GÜNCELLEMELERİ


OMEN

 - Omen'ın Karanlık Örtü yeteneğinin istenmeyen doğrultularda gidebilmesine sebep olan bir sorun giderildi.

 - Karanlık Örtü hatası, yeteneğin hedef alındığı yerin biraz yanına yerleşmesine sebep oluyordu. Dumanın hedef konuma giderken ve yerleşirken ki hareketlerinde ufak bir değişiklik görebilirsiniz. Fakat artık yetenek, hedef ön izlemesinde neresi görünüyorsa tam oraya yerleşiyor.

OYNANIŞ TEKNOLOJİSİ GÜNCELLEMELERİ

 - Fare tekerleğinin kullanım/etkileşim girdilerine sınırlama getirildi. Bu, fare tekerleğini hızlıca çevirmeyi tek bir girdi olarak algılamayı sağlıyor ve bir anda istemeden halatlara tutunmayı ya da onlardan atlamayı engelliyor.

 - Performans istatistikleri ve grafiklerinde iyileştirmeler yapıldı (Ayarlar > Video > İstatistikler). Şu istatistikler eklendi:

 - Paket kaybı detayları (gelen ve giden paketler ile paket sayıları için ayrı gösterim)

 - Yüklenen veri kullanımı ve ortalama paket boyutları

 - Paket gönderme/alma oranı

 - Kullanılan/kullanılabilir bellek

 - Sürekli değişen ve anlık değerlerin çok anlam ifade etmediği bazı istatistikler için görüntülenen değer hareketli ortalamaya çevrildi.

 - Bazı istatistikler için bundan sonra hem ortalama hem de en yüksek değerler gösterilecek.

 - Bu istatistiklerin takibi ve görüntülenmesi için gerekli performans bedeli azaltıldı.

ESPOR ÖZELLİKLERİ

- Özel lobi oyuncu düzeni artık gözlemciler için ajan seçim ekranında ve oyun içinde de kalıyor.

 - Taktiksel molalar artık molayı alan takımın renkleriyle gösteriliyor (savunanlar için mavi, saldıranlar için kırmızı).

 - Gözlemciler Cypher'ın kuşandığı yeteneği artık olması gerektiği gibi elinde görebiliyor.

 - 3. şahıs gözünden bakarken oyuncuların kafasının üzerinde beliren beyaz nokta artık gözlemciler tarafından görülmüyor.

 - Viper'ın ultisi artık olması gerektiği gibi gözlemci mini haritasında gösteriliyor.

 - Gözlemciler, oyuncu hedefleri arasında geçiş yaparken veya mermi takibinden sonra oyunculara geçerken artık ani bir ışık görmüyor.

 - Aniden sırra kadem basan silahların önüne geçmek için mola sırasında dükkânla etkileşime girme devre dışı bırakıldı.

 - Minimal arayüzü kullanan gözlemciler artık başka bir gözlemciyi takip ederken olması gereken mini harita açma/kapama ayarlarını görüyor.

 - Oyuncu adları artık mermi takibindeki gözlemcilerin ekranında görüntülenmiyor.

YAŞAM KALİTESİ

 - Model görüntüleyici iyileştirildi.

 - Silahları tüm endamıyla inceleyebilmeniz için bazı eşyaların Mağaza'daki görünümünü iyileştirildi. Artık silahları tüm parça ve efektleriyle düzgünce görüntüleyebilirsiniz.

SOSYAL GÜNCELLEMELER

 - Bazen oyuncu davetlerinin reddedildikten sonra kaybolmamasına sebep olan bir hata giderildi.

 - Geri döngü testinin düzgün çalışmamasına sebep olan bir hata giderildi. Artık ses ayarlarınızı yeniden test edebilirsiniz.

GİDERİLEN HATALAR

Ajanlar

 - Duman içinde öldürüldüğünüzde görüş kısıtlama etkisinin kaldırılmasına sebep olan hata giderildi.

 - Viper Zehir Perdesi veya Zehir Bulutu yeteneklerinden birini kullandığı an sindirildiğinde yakıtının azalmaya devam etmesine sebep olan bir hata giderildi.

 - KAY/O, yükü olmayan yetenekleri İPTAL/Komut yeteneğini kullandıktan hemen sonra kuşanmış ve kullanmışsa artık kuşanamayacak.

 - Cypher'ın Siber Kafesi havadayken, onun üzerine başka yetenekler eklenemeyecek.

 - İzleyiciler ve gözlemcilerin güçlendirme ve zayıflatma sürelerini görememesine sebep olan hata giderildi.

 - Oyuncuların önceki tur izledikleri bir silah arkadaşı sindirilirse yetenek arayüzünün sindirilme efektini göstermesine sebep olan hata giderildi.

Oynanış Teknolojisi

 - Hayatta olan tüm oyuncuların Spike yerleştirilmeden önce aynı anda ölmesi durumunda (örn. Raze'in Nefes Kesen yeteneğinden) saldıranların kazanmasına sebep olan bir sorun giderildi.

 - Bu ender durumlarda, saldıranların Spike'ı yerleştirmesini başarıyla engellediği için artık savunan takım galip sayılıyor.

 - İki takımdan biri diğerinden daha uzun süre hayatta kalırsa değişen bir şey yok; daha uzun süre hayatta kalan takım diğer takımı elediği için galip sayılıyor.

 - "Mermi İzlerini Göster" özelliğini kapatmanın, seçeneği kapatan oyuncu da dahil herkesin mermi izini kapatmasına sebep olan sorun giderildi.

 - Özelliği kapatmak artık sadece kapatan oyuncunun mermi izlerini kapatıyor, düşmanların ve silah arkadaşlarının mermi izleri görünür kalıyor.

 - Bazı ayarların düzgün kaydedilmemesine sebep olan bir sorun giderildi.

 - Bu, performans istatistikleri ve grafiklerinin yanı sıra bazı Poligon ayarlarını da etkiliyordu.

VALORANT’ta Ekstra VP Kazanma Şansınız Var !

Valorant’ta artık satın aldığınız VP’ler Kabasakal Online farkı ile daha fazla ! Yukarıda detaylı bir şekilde belirtildiği gibi satın aldığınız VP ve hesabınıza yüklenecek VP miktarları bulunuyor. 8 Eylül tarihine kadar geçerli bonus etkinliğini kaçırmamak ve  Valorant VP satın almak için adres Türkiye'nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?