VALORANT Mobile Oyunu Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Mobile Oyunu Geliyor

VALORANT’ın birinci yıl dönümünü kutlarken güzel haberler gelmeye devam ediyor. Oyunun ilk çıkışının birinci yıl dönümünde Riot Games, oyunun mobil platformlar için geliştirildiğini açıkladı. VALORANT Mobile’ın bize sunulacağı haberinden sonra birçok oyuncu heyecanlı bekleyişe başladı bile. VALORANT 1.Yıl Etkinlikleri haberimizin içeriğine de göz atabilirsiniz.

Yepyeni Bir Mobil FPS Oyunu

Riot Games, bu yılın başında sevilen oyunlarından League of Legends‘i mobil platformlara getirmişti. Riot Games'in yaptığı ilk büyük oyun League of Legends olsa da geçen sene tanıştığımız VALORANT da aktif olarak oyun gündeminde olmayı başarıyor. Riot Games’in tarafından doğrulanan bilgiye göre yepyeni bir mobil FPS oyunu olan VALORANT, mobil platformlara geliyor.

Oyun İçeriği Nasıl Olacak ?

VALORANT’ın mobil sürümü hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Oyunun ilk çıkışının birinci yıl dönümünde Riot Games, oyunun mobil platformlar için geliştirildiğini açıkladı. Şimdilik ilgili bildiğimiz tek detay bu. Geliştirilmekte olan oyunun ismiyle ilgili bildiğimiz bir detay olmasa da muhtemelen “VALORANT Mobile” gibi bir isim yerine daha orijinal bir isim göreceğiz. Çünkü League of Legends’in mobil versiyonunun adı “Wild Rift” eklemesiyle çıkmıştı. VALORANT’ın proje müdürü Anna Donlo, oyunun mobile has bir deneyime uyarlanarak çıkacağını söyledi. Zaten biz oyuncular da rekabetçi bir FPS oyunu için özel bir deneyim bekliyoruz. PC’den mobile uyarlanan en popüler oyunlardan biri de PUBG Mobile. Oyun çıktığı dönemde kendine has deneyimiyle kısa sürede sevilmişti. VALORANT’tan da aynı şekilde iyileştirilmiş bir deneyim sunulmasını tüm oyuncular tarafından beklenen bir durum.

VALORANT'ı Aylık Oynayan Oyuncu Sayısı : 14 Milyon !

VALORANT’ın PC’deki çıkış tarihi üzerinden geçeli tam bir yıl oldu. Oyunun aylık 14 milyon aktif oyuncuya ulaştığı müjdesi, birinci yıla özel olarak düzenlenen etkinlikte verildi. Oyunun Türk oyuncular tarafından sevilmesindeki en önemli detay, İstanbul sunucusunun olması. VALORANT’ın en büyük rakibi olan CS:GO’nun Türkiye’de bir sunucusu bulunmazken VALORANT bu desteği çok erkenden sağladı. VALORANT Mobile oyunu ile ilgili bilgiler şimdilik bu kadar. Türkiye’deki en uygun fiyat garantisi ile Valorant VP satın almak buraya tıklayabilirsiniz. Satın aldıktan sonra 10 dakika içerisinde, almış olduğunuz VP’yi siparişlerim kısmında görebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?