VALORANT Neptün Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Neptün Koleksiyonu Oyunda!

VALORANT yeni koleksiyonu bugün oyuna eklendi. VALORANT Neptün Koleksiyonu silahları, fiyatları, görselleri gibi tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Neptün Koleksiyonu

VALORANT Neptün Koleksiyonu oyuna eklendi. 8 Haziran'a kadar oyunda olacak olan Neptün Koleksiyonu içerisinde Shorty, Spectre, Guardian, Vandal ve bıçak skinlerini bulunduruyor. Koleksiyon içerisindeki silah kaplamalarının üç seviye yükseltmesi bulunuyor. Ayrıca toplam 2 farklı renk seçeneği de mevcut. Koleksiyonun tek dezavantajı, özel bitiriş animasyonuna sahip olmaması diyebiliriz. Koleksiyonda 3 yükseltme ve 2 farklı renk seçeneği olmasından dolayı uygun bir fiyatla mağazadaki yerini alıyor. Oyuncular tarafından VALORANT yeni harita temalı olduğu düşünülen bu koleksiyonun içerisindeki tüm silahların tek fiyatları 1775 VP olarak sunuluyor. Neptün Koleksiyonu Fiyatı 7100 VP. Koleksiyon olarak satın almanız durumunda 4025 VP kar etmiş oluyorsunuz. Limandan ayrılmadan önce Neptün paketini kapmak için VP alabilirsiniz.

Neptün Koleksiyonu Silahları

Neptün Shorty 1775 VP

Neptün Spectre 1775 VP

Neptün Guardian 1775 VP

Neptün Vandal 1775 VP

Neptün Çapa 3550 VP

Neptün Koleksiyonu 7100 VP


VALORANT Neptün Koleksiyonu ile ilgili tüm detayları size aktardık. Yeni harita ile ortak noktaları olan bu silah kaplamalarına sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, VP alarak indirimleri yakalayın.



Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?