Valorant Origin Silah Kaplamaları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Valorant Origin Silah Kaplamaları

Son zamanların popüler oyunu Valorant'a yepyeni Origin Silah Kaplamaları geldi. Oyuncular, yeni gelen silah paketinin genel olarak gayet güzel olduğunu düşünüyor. Origin Silah Kaplamalarına 23 Haziran'a kadar sahip olabilirsiniz. Birçok oyuncunun şimdiden satın aldığı yeni Origin Kaplamalarını siz de satın almak istiyorsanız kabasakalonline.com sitemizden Türkiye'deki En Uygun Fiyat Garantisi ile Valorant VP satın alabilirsiniz.

Silahların Fiyatları Ne Kadar ?

Vandal, Operator, Frenzy, Bucky ve Yeni Hilal Bıçak kaplamaları olarak 5 adet yeni kaplama bu set içerisinde geliyor. Eğer bu kaplamaları ayrı ayrı olarak satın almak isterseniz her birine 1775 VP ödeme yapmalısınız. Origin Kaplamalarını set halinde almak isterseniz fiyatı daha uygun oluyor. 7100 VP'ye 5 adet kaplamayı da alabiliyorsunuz.

Origin Vandal - 1775 VP

Origin Operator - 1775 VP

Origin Frenzy - 1775 VP

Origin Bucky - 1775 VP

Origin Hilal Bıçak - 3550 VP

Yeni Gelen Valorant Origin Silah Kaplamalarını sizinle paylaştık. Bu yeni silah kaplamalarını satın almak için ihtiyacınız olan Valorant VP'ye ulaşmak çok kolay. İndirimli fiyatlarla VP satın almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?