VALORANT Pride Kartları Geliyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Pride Kartları Geliyor !

Riot Games, daha önce LoL ve TFT gibi oyunlarında kutladığı Pride etkinliğini VALORANT’a getiriyor. İzlanda'da gerçekleşen büyük VALORANT Masters: Reykjavik turnuvasını kutlamak ve dışlanmış cinsiyetleri desteklemek için VALORANT’a Pride kartları geliyor. 30 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek Büyük Masters Finalini izleyen kullanıcılar Prime VALORANT Kart eşyasına sahip olabilecekler. Bunun için finali izlediğiniz Twitch hesabınızla Valorant hesabınızı, Twitch üzerinden bağlamanız gerekmektedir. Pride ayı olan 3 Haziran 2021 tarihinde dağıtılacak olan kodlar kullanılabilir olacak. Valorant Masters etkinliğini anmak için, kullanım kodları finalleri izleyen tüm oyunculara verilecek. Etkinlik finalin olduğu 30 Mayıs gününde yapılacak. Kod ayrıca Riot Games’ in sosyal medya hesaplarında da paylaşılacak. İşte oyunculara dağıtılacak olan kartlar : 

Kart 1: Gökkuşağı

Kart 2: Pamuk Şeker

Kart 3: Birincil

Kart 4: Galaktik

Kart 5: Gün Batımı

Kart 6: Alacakaranlık

Kart 7: Şerbet

Gururlu Oyuncu Kartları” olarak adlandırılan yepyeni bir oyuncu kartları seti kullanıma sunulacak ve sızdırılan bilgilere göre sadece sınırlı bir süre için mevcut olacak.  Bu yıl Onur Ayı ile aynı zamana denk gelen 3 Haziran’da kod kullanımı aktif edilebilecek.

Bu büyük finali izleyip belirtilen özel kartlara sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla Valorant VP satın almak için adresiniz ise her zaman olduğu gibi kabasakalonline.com ! Yapmanız gereken Buraya tıklayarak alacağınız VP'yi 10 dakika içerisinde Kabasakal Online sitemiz üzerinden Profilim > Siparişlerim kısmına giderek görebileceksiniz. Daha sonra Valorant içinde kodu aktif ederek, oyun keyfinize devam edebilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?