VALORANT Protocol 781-A Koleksiyonu Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Protocol 781-A Koleksiyonu Geliyor!

En çok sevilen FPS oyunlarından birisi olan VALORANT için Protocol 781-A Koleksiyonu duyuruldu ve fragmanı yayınlandı. Oldukça ilgi çekici olan Protocol 781-A Koleksiyonu ile ilgili paylaşılan detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın alarak yeni koleksiyon ve Yeni Ajan Neon için hazırlıkları tamamlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

VALORANT Protocol 781-A Koleksiyonu

VALORANT Yeni Koleksiyon Protocol 781-A hakkında paylaşılan fragman bu şekildeydi. Sheriff, Spectre, Bulldog, Phantom ve Bıçaktan oluşan yeni koleksiyonun fiyatı ise henüz bilinmiyor. VALORANT 4.Bölüm Karmaşa ile birlikte oyuna eklenmesi beklenen yeni silah koleksiyonu, muhtemelen 11 Ocak Salı günü oyuna eklenecek. Alışılmışın dışında olarak 5 seviyeli olarak karşımıza çıkacak. Robotik tema ile karşımıza çıkan koleksiyon için oyuncular şimdiden VP satın alarak heyecanlı bekleyişe geçtiler.

VALORANT 4.Bölüm Savaş Bileti

VALORANT 4.Bölüm Savaş Bileti ile ilgili de küçük ama önemli detaylar sızdırıldı. Paylaşılan görsellere göre yeni bölümün savaş bileti 50.seviye bıçağı Velocity Karambit olacak. Oyuncuların savaş bileti bıçaklarına karşı olan ön yargısı da Yeni Savaş Bileti ile beraber sonlanacağa benziyor. 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak olan Velocity Karambit kaplaması görselleri ise şu şekilde :

Breeze Değişiklikleri

VALORANT 4.Bölüm Karmaşa ile beraber Breeze de ufak değişiklikler de gerçekleşecek. A side mağara içerisine bir kutu ekleniyor. Bunun yanı sıra A side piramitlerinin arkasındaki kutunun ön kısmına tıpkı Icebox'taki sarı konteyner gibi bir yapı ekleniyor. Breeze B side içerisine de iki farklı kutu eklenerek side dengelemesi sağlanmaya çalışılacak gibi duruyor.

VALORANT Protocol 781-A, VALORANT 4.Bölüm Savaş Bileti ve Breeze Değişiklikleri ile ilgili tüm detayları size aktardık. Gelecek bu güncellemeler hakkındaki düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. VALORANT VP alarak oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak ve Yeni Silah Koleksiyonu satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?