VALORANT Radyant Krizi 001 Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Radyant Krizi 001 Koleksiyonu Oyunda !

Riot Games’in en sevilen FPS oyunu VALORANT için Radyant Krizi 001 Koleksiyonu oyuna eklendi. Bununla birlikte 3.Bölüm 3.Kısım’da başlamış oldu. VALORANT 3.09 Yama Notları gibi tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online !

VALORANT Radyant Krizi 001 Koleksiyonu


Oyuna gelen yeni silah koleksiyonu Radyant Krizi 001 Koleksiyonu oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Çizgi roman esintisi ile geliştirilen bu koleksiyon silahlarında renk seçeneği bulunmuyor. Ancak oldukça eğlenceli bir bitirişi ve silah efektlerinin yanı sıra görseli de ilgi çekici duruyor.

VALORANT Radyant Krizi 001 Koleksiyonu Fiyatı

Classic, Bucky, Spectre, Phantom ve Beyzbol Sopası silah koleksiyonunu içerisindeki özelleştirmeler olarak sunuldu. Classic, Bucky, Spectre ve Phantom adet fiyatları 1775 VP olarak fiyatlandırıldı. Beyzbol Sopası fiyatı ise 3500 VP. Radyant Krizi 001 Koleksiyonu fiyatı ise 7100 VP’den satışa sunuldu. Koleksiyon olarak satın almanız sizi 3550 VP kar ile alışveriş yapmanızı sağlayacak.

Radyant Krizi 001 Classic

Radyant Krizi 001 Bucky

Radyant Krizi 001 Spectre

Radyant Krizi 001 Phantom

Radyant Krizi 001 Beyzbol Sopası

VALORANT 3.Bölüm 3.Kısım Başladı

VALORANT 3.Bölüm 3.Kısım bugün itibariyle başladı. 70 gün sürecek olan 3.Kısım ile birlikte Yeni Savaş Bileti de oyuna eklenmiş oldu. Her sezonda olduğu gibi, Yeni Savaş Bileti 1000 VP fiyatı ile oyuna eklendi.

VALORANT Yeni Savaş Bileti


Havai Frenzy (ve stillerini) veya Organik Spike spreyi gibi birbirinden güzel içerikleri açmak için XP toplayacağınız yepyeni 10 haftanız var. Çöp Yangını uğuru veya Başlangıç Muşta yakın dövüş silahı gibi içerikleri kazanmak için Seçkin Savaş Bileti'ni edinebilirsiniz.

RIOTX ARCANE (5-22 KASIM)


Bedelsiz League of Legends temalı Savaş Bileti'ni ilerleterek veya Mağaza'daki Arcane Koleksiyon Seti'ni alarak Riot'un ilk animasyon dizisi Arcane'in gelişini kutlayabilirsiniz. Arcane Koleksiyonu Seti'ndeki eşyalara sadece bu setle sahip olabileceksiniz ve bu set yalnızca RiotX Arcane VALORANT etkinliği sırasında Mağaza'da bulunacak.

VALORANT Yeni Ajan Chamber


Fransız silah tasarımcısı Chamber, ölümcül isabetliliğiyle rakipleri ortadan kaldırıyor.

3. Kısım'ın başlangıcından kısa süre sonra Chamber'ın özel silahlarını kullanarak her türlü plana karşılık vermek için düşmanı kıstırabilir, yeriniz konusunda düşmanı şaşırtabilir ve onları uzaktan keklik gibi avlayabilirsiniz. Yeni Ajan Chamber ise 3.10 Yaması ile birlikte yani tam iki hafta sonra oyuna eklenecek. VALORANT Geliştiricileri yaptığı açıklamada Chamber’ın %10’luk bir kısmının kaldığını ve 3.10 Yaması ile birlikte oyuna ekleneceğini duyurmuştu. Yeni Ajan Chamber Yeteneklerine ve detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

VALORANT Rekabet Modu 3. KISIM


Rekabet maceranızda mümkün olan en yüksek kademeye çıkmanıza yardımcı olacak bazı yeni eklemeler yapıldı. 3.10 Yaması'yla birlikte kademesi fark etmeksizin herkes 5'li hazır gruplar oluşturabilecek. Bunun karşılığında herkes daha az kademe puanı kazanacak. 4 kişilik hazır gruplar rekabetçi sıradan tamamen kaldırılacak.

VALORANT CHAMPIONS BERLİN (1-12 ARALIK)


Challengers ve Masters'da kapışanları izlediniz. Şimdiyse 16 takım çifte eleme formatındaki uluslararası turnuvada mücadele ederek VALORANT Dünya Şampiyonu olmak için çabalayacak.

VALORANT 3.09 Yama Notları

SİLAH GÜNCELLEMELERİ - Classic (Sağ Tık)

Oyuncular tarafın beklenen Classic Nerf'ü bu güncelleme ile birlikte gelmiş oldu. Classic, yakın ve orta menzilli karşılaşmalarda özellikle oyuncu onu zıplayarak veya hareket halindeyken kullandığında çok baskın bir güç sergiliyordu. Dolayısıyla silahın zıplarken, koşarken ve yürürken sahip olduğu etkin isabetliliği azaltıldı. Bunun amacı, silahın ideal kullanım koşullarının yalnızca çok yakın menzillerde olması.

- Yürürken atış hata payı arttı: 0,05 >>> 0,6 (toplam hata payı 1,95 iken yüründüğünde 2,5'e çıkıyor)

- Koşarken atış hata payı arttı: 0,2 >>> 1,3 (toplam hata payı 2,1 iken koşulduğunda 3,2'ye çıkıyor)

- Zıplarken atış hata payı arttı: 1,1 >>> 2,1 (toplam hata payı 3,0 iken koşulduğunda 4,0'a çıkıyor)

HARİTA GÜNCELLEMELERİ - Fracture

- B Avlu'daki saldırı bariyeri Saldıran Taraf Köprü'ye doğru biraz geriye çekildi. Böylece, savunmacılar alanı daha kolay ele geçirebilecek.

- A Halat'taki savunan taraf bariyeri, Gözcülerin hazırlanmasına ortam sağlamak adına halatların üstüne taşındı.

- A Salon'daki küre, saldıranların daha az avantajlı olması için daha tarafsız bir bölgeye taşındı.

- Saldıranların başlangıcına siper alınabilecek bir nesne eklendi. Böylece Salon girişinden B Ana'ya giden uzun görüş alanının engellenmesi amaçlandı. Bu sayede, savunanların hızlı bir şekilde arkadan geldiği durumlarda saldıranların üzerindeki baskı biraz azalmış oldu.

OYUN SİSTEMLERİ GÜNCELLEMELERİ - Kasmayan Halatlar/Çelik Halatlar

- Halatlarda veya çelik halatlarda durulduğunda veya yön değiştirildiğinde görülen hareket kasması sorunu düzeltildi. Bu durumla özellikle art arda kısa bir mesafe hareket ettikten sonra durulduğunda karşılaşılıyordu.

ESPOR ÖZELLİKLERİ

- Oyun kumandası kullanan gözlemciler artık sağ tetik tuşuyla (R1) hızlandırırken X/Y eksenini de kullanabilecek.

- Serbest kamera gözlemcilerine müjde! Gözlemciler artık takımları karakterlerin kullandığı baskın ellerine göre ayırt edebilme seçeneğine sahip.

- Bu ayar açıldığında, karşılaşmaya saldıran tarafta başlayan takımdaki karakterler sağlak, savunan takımdakilerse solak olarak görünecek.

GENEL

- Tüm oyun sunucularına giden tek bir yol var.  Özellikle bir sunucu tercih eden oyuncular daha önce tercih ettikleri konumun artık olmadığını fark etmiş olabilir. Merak etmeyin, sadece oyun sunucularına giden iki yolu birleştirildi fakat bunu yaparken herhangi bir sunucuyu kaldırılmadı.

HATALAR - Rekabet Modu ve Ajanlar

- Varsayılan Kısım Kademesi Rozeti'nin derecesiz oyunlarda yükleme ekranında görünmesine sebep olan hata giderildi.

- Cypher artık Breeze'deki kapının üstüne Gizli Kamera yerleştirerek kapı açıldığında onu yok edemiyor ya da kapının diğer tarafını göremiyor.

- Aynı şekilde, Cypher'ın aynı bölgede Gizli Kamera yerleştiremediği rastgele yerler de düzeltildi.

- Jett'in Hafifle yeteneğinin görsellerinin birinci şahısta yanlış görünmesine sebep olan hata giderildi.

VALORANT Radyant Krizi 001 Koleksiyonu, 3.Bölüm 3.Kısım Savaş Bileti İçeriği ve VALORANT 3.09 Yama Notlarını sizinle paylaştık. Bu büyük güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile VALORANT VP alarak oyun keyfini en üst seviyeye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?