VALORANT Renk Şenliği Koleksiyonu Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT Renk Şenliği Koleksiyonu Oyunda!

VALORANT Renk Şenliği Koleksiyonu bugün oyuna eklendi. VALORANT yeni koleksiyonu tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Detaylar ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile VALORANT VP satın almak için adres Kabasakal Online!

VALORANT Renk Şenliği Koleksiyonu

2 Haziran 2022 tarihi itibariyle VALORANT'ın çıkışının 2.senesini kutlamak ve farkındalık yaratmak için Riot Games bu koleksiyonu oyuna getirdi. VALORANT Renk Şenliği Koleksiyonu ile beraber oyuna 8 farklı oyuncu kartı ve 1 adet silah uğuru geldi. Bu koleksiyon ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Bu ücretsiz koleksiyonu 20 Haziran tarihine kadar envanterinize ekleyebileceksiniz. Koleksiyon içeriği ise şu şekilde oldu:

Rengarenk Kartı


Pamuk Şeker Kartı


Asli Kartı


Galaktik Kartı


Günbatımı Kartı


Alacakaranlık Kartı


Şerbet Kartı


Nane Kartı


2022 Renk Şenliği Uğuru

VALORANT Renk Şenliği Koleksiyonu ile ilgili tüm detayları şimdilik bu kadar. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen oyuna girin ve mağaza kısmından 0 VP ile koleksiyona sahip olun. Ayrıca indirimli fiyatlarla ihtiyacınız olan VALORANT VP, Kabasakal Online'da sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın, VP alarak fırsatları yakalayın.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?