VALORANT RGX 11z Pro Koleksiyonu Oyunda ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

VALORANT RGX 11z Pro Koleksiyonu Oyunda !

Riot Games’in sevilen FPS oyunu VALORANT, çok beklenen yeni silah setini oyuncularının beğenisine sundu. RGX 11z Pro Koleksiyonu, ilk andan itibaren oyuncular tarafından büyük ilgi topladı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile VALORANT VP Kabasakal Online’da!

RGX 11z Pro Koleksiyonu 

Özelleştirilmemiş hali ile neon yeşil ve metalik siyah ağırlıklı bir tasarımla kaplanmış olan yeni koleksiyon, efektleri ve yarattığı Teknopunk tema ile birçok oyuncunun dikkatini çekti. Koleksiyonun yakın dövüş silahı ise hakkında en çok konuşulan parça oldu. Küçük bir hançer olarak alınan silah, geliştirildikçe biçim değiştiriyor ve bir katana olarak son biçimine kavuşuyor. Frenzy, Stinger, Guardian, Vandal ve Bıçak olarak koleksiyon içeriği mevcut. Silahları tek başına almak isterseniz 2175 VP gibi bir fiyatla karşılaşıyorsunuz. Bıçak için tek fiyat ise 4350 VP. RGX 11z Pro Koleksiyon fiyatı ise 8700 VP olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyonun tüm parçalarını ve fiyatlarını aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz:

Frenzy – 2175 VP


Stinger – 2175 VP

Guardian – 2175 VP

Vandal - 2175 VP

RGX 11z Pro Bıçak - 4350 VP

RGX 11z Pro Spreyi – 325 VP

RGX 11z Pro Kartı – 375 VP

RGX 11z Pro Uğuru – 475 VP

RGX 11z Pro Koleksiyon Fiyatı – 8700 VP

VALORANT Yeni Silah Koleksiyonu hakkında detayları paylaştık. Sizin yeni VALORANT RGX 11z Pro Koleksiyonu hakkındaki fikirleriniz neler ? Görsellere ve tasarıma dair görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın. 

RGX 11z Pro Koleksiyonu'na sahip olmak için ihtiyacınız olan VALORANT VP’yi buraya tıklayarak alabilirsiniz. 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?